як автострахування може заощадити вам гроші

Усім потрібен авто страхування, і напрочуд майже ніхто не хоче. Подумайте про це, навіщо платити багато за те, що ви могли б просто ніколи не потрібно? І через це мислення, мета наявності страхового кілька поразку. Але насправді існує багато способів, щоб обійти його, високі витрати на страхування, якщо бути точним. Ось деякі приклади, які ви можете зробити, щоб збільшити ваші шанси на посадку низьку ціну за ваше покриття.

1. Shopping. Ставки страхових компаній можуть бути однаковими, але вони сильно відрізняються від того, як вони постачають свої послуги. Зібрати стільки лапки, як ви можете так, ви можете отримати більш чітке зображення. Ви також можете застрахувати всі ваші авто з тією ж страхової компанії. Це дозволяє заощадити гроші з їх кілька автомобілів знижкою. Включіть ваш будинок все ще в тій же компанії для подальшого знижки.

2. Завжди залишатися застрахованим і ніколи не дозволяти ваш страховий поліс стає недійсною. Якщо ви зробите це, ви могли б знайти себе в складній ситуації, коли отримання нової політики після закінчення терміну; нових страхування може стати дорожчим, ніж це було раніше. Люди автоматично високому ризику, якщо вони дозволять їх страхування закінчується тільки протягом декількох днів. А це значить, ви будете платити за додаткову через це.

3. Збільшення ваших франшиз. Всеохоплюючий і зіткнення охоплення мають франшиз що ви повинні платити зі своєї кишені, перш ніж ваша страхова компанія починає платити. Ви автоматично присвоюється більш низькою ціною для вашого покриття, якщо ви збільшуєте свої франшизи. Попросіть вашого агента, скільки ви можете заощадити, якщо він цитує вам більш високі франшизи.

4. Завжди безпечно керувати автомобілем. Якщо ви отримаєте собі в аварію, і ви перебуваєте в провині, то ви просто збільшили свою страхову премію протягом трьох-п’яти років. Але якщо ви завжди дисках в цілості, ви завжди можете претендувати на безаварійну знижки.

5. Звичайно підготовці водіїв. Ви можете скористатися себе знижку, якщо ви приймаєте будь затвердженого курсу підготовки водіїв. Але це не дуже багато. Перевірте з вашим агентом, перш ніж ви інвестувати в такі підприємства. Якщо ви дивитеся на це в довгостроковій перспективі, навчальний курс буде виробляти кращу водія з вас, і це в кінцевому підсумку знизити страхові внески.

6. Купуйте тільки те, що вам потрібно. Спробуйте переглянути ваші покриття за допомогою вашого агента. Ви не знадобиться багато покриття відповідальності ви в даний час в залежності від ваших особистих переваг. Але будьте обережні, якщо ви вирішили відмовитися від певного охоплення як незастрахованих автомобілістів. Ви можете заплутатися в деяких аварій особливо з вимогами закони деяких штатів.

7. Намагайтеся менше їздити, якщо можна. Деякі страхові компанії хваляться своїми 10% знижку за те, що менше 5000 пробіг.

8. Установка протиугінних одиниць у вашому автомобілі. Ви також можете нагородити себе зі знижками до 36%.

9. Застрахувати тільки транспортні засоби, які ви водите. Якщо у Вас є інший автомобіль, який зламався просиджували протягом року вивести його з Вашого страхового поліса.

10. Вибираю більше політики. Деякі ситуації можуть вручити свій 5:57 місяці політики з ціною страти, яка означає, що якщо ви йдете на більш тривалий термін, то ви можете отримати більш низькими ставками. Ви можете заощадити гроші з цього, якщо ви заплатили фронт замість щомісячних платежів.

Там ви маєте його. Такими є лише деякі з привабливих способів так, щоб заощадити гроші від сплати досить величезна кількість з цієї необхідності, що деякі люди не можуть знайти необхідне, оскільки той аргумент, що вони ніколи не можуть коли-небудь потрібно. Однак ви думаєте про це, це все ще безпрограшна ситуація для вас.