як Тампа плани здоров’я постраждалих від реформи охорони здоров’я

Ми всі чули про реформу охорони здоров’я, але це неймовірно складне питання, і багато хто з нас бентежить його. Наприклад, люди стурбовані тим, що реформа охорони здоров’я буде означати повного захоплення урядом охорони здоров’я, в яких лікування має бути унормовано з, кінець Medicare, і кінцем приватного страхування. Ці міфи, взагалі кажучи, увічнені тих, хто отримує прибуток під статус-кво і прагнуть вводити в оману людей від реформи охорони здоров’я. Якщо ви живете в місті Тампа, Лейкленд або Сарасота, медичне страхування і реформи охорони здоров’я так само велика справа для вас, як і для решти світу. У нас є величезне населення людей похилого віку в нашій області, багато з яких все більше стурбовані зростанням витрат на охорону здоров’я і чи дійсно вони зможуть дозволити собі їх Сарасота, Лейкленд або плани Тампа здоров’я.

У рамках зусиль по боротьбі, що адміністрація Обами вважає дезінформацією про питання про реформу охорони здоров’я, Білий дім приступив до реформи медичного страхування Reality Check Веб-сайт, в якому є помічники Обами обговорює аспекти реформи охорони здоров’я. Ті, хто резервного огляд охорони здоров’я вважають, що такі зміни необхідні для забезпечення того, практично всі американці мають доступ до медичного страхування і що буде довгострокова економічна стабільність в нашій країні. Через рослий опозиції, однак, дію конгресу з реформи охорони здоров’я значно сповільнилося.

Є цілий ряд груп з особливими інтересами, які з використанням вищезазначених тактику залякування і міфів, щоб утримати людей від підтримки реформи охорони здоров’я. Президент Обама гарантував, що ретельний огляд охорони здоров’я не змусять людей, як ми здатися Тампа, Сарасота або Лейкленд планів медичного страхування, ми задоволені і не буде різати Medicare вигоди. У той же час, Обама захистила його заклик до фінансованої урядом суспільний вибір медичного страхування, щоб конкурувати з приватними страховиками, вказуючи, що американці, які сподобалися їхні приватні плани могли тримати їх, але вони будуть мати можливість підписатися на план уряду. Він сказав, що такий варіант буде тримати ціни вниз, але не означатиме відхід поглинання здоров’я уряду, тому що приватні страхові компанії не зможуть конкурувати з фінансованої урядом плану. Обама навів приклад ФРС-Ex, UPS і поштової служби. Він сказав, що ФРС-Ex та UPS роблять дуже добре, USPS є той, який завжди проблеми.

Загальну основу для опозиції в тому, що реформа охорони здоров’я неминуче призведе до передача уряду всієї системи охорони здоров’я і виявитися занадто дорогим для підтримки. Як Сарасота, Тампа і Лейкленд клієнти медичного страхування, ми можемо зробити зі свого боку, вивчаючи факти і не сприяли неправдивих чуток, які тримають будь-якої реформи прогресувати. Пам’ятайте, що, незважаючи на те, що зміни можуть відбутися в системі охорони здоров’я в найближчі роки, ви можете бути впевнені, знаючи, що ваші Сарасота, Лейкленд і Тампа плани в галузі охорони здоров’я є безпечними і нікуди не дінеться.