які у мене варіанти медичного страхування

Коли ви думаєте про медичне страхування, переконайтеся, що ви розумієте різні типи, які пропонуються. Форми будуть явно переважніше залежно від обставин. Тому, коли ви запитуєте: “Що у мене є вибір для забезпечення санітарного?” Ви будете задати запит з’єднання.

Деякі з основних схем медичного страхування, охорони здоров’я, що надаються роботодавцями, охорона здоров’я підтримки уряду, приватного охорони здоров’я сприяли фізичним та плани, як COBRA які пропонують змішані схеми приватно-державного охорони здоров’я. Які ви використовуєте, буде залежати в основному, на які можуть бути отримані з вами.

Призначений для переважної переваги американці дійсно тільки опція надаються роботодавцем допомоги, яка буде часто приходити в одній з двох форм: ОПЗ або ПФО. ОПЗ є керованою медичної бути стурбовані планами, які обмежують вибір постачальників і лікування як поділ стратегії організувати витрат.

ППВ як правило, пропонують більш широкий вибір, але з більш високими преміями, а більшість роботодавців не пропонують ім. Звичайно, вони присутні в деяких випадках. Якщо ви відомі опції вам доведеться думати отримати відшкодування кожному обережно. Ваш бос може вибрали запропонувати аналогічне значення, яке часто означає, що остаточною з кишені ціну до вас з РРО можуть бути старше, але варіантів ширше.

Коли немає ніяких інших варіантів, деякі американці змушені вдаватися до Medicare або Medicaid, правових програм для літніх людей або інвалідів. (Раз на той час) і для надзвичайно мізерні (всередині ряду обмежених екземплярі.) Держави теж може запропонувати деякі програми за умови, що медичний огляд допомоги, і знову як правило, йдуть до старця національних, відключити, і строго банкрутом, коли вони під рукою.

Ви не могли б бути придатні для багатьох з цієї програми, хоча: багато держав, які пропонують їм дуже обережно про те, хто може застосовувати, оскільки вартість безперешкодного лікарської допомоги збанкротить набагато державного управління.

Коли одна людина купує приватна охорона здоров’я, подібні плани, пропоновані роботодавцями, можуть бути розділені на ОПЗ і ПФО груп з порівнянною вартості в інтересах співвідношеннях. Витрати за свій рахунок буде основним варіантом. Мало хто з американців придбати власне медичне страхування фізичних осіб. Вартість дорогих без деякої форми допомоги для багатьох, хто йде незастрахованих через нездатність платити регулярні премії.

COBRA, не зовсім план як такий, додаткова кімната одержуваної закуповує кришку здоров’я через боса. Для тих, хто втратить план свого роботодавця, і можуть дозволити собі витрати, кобра може забезпечити медичне страхування на 18 місяців. Є урядові субсидії в розмірі до 65% доступні, які можуть допомогти, щоб не відставати платежів, якщо ви опинитеся безробітним протягом часу.

Якщо у вас є обережні різні опції розблокування для вас, ви буде покращена змозі вирішити, що форма звітності ви хочете отримати. У цьому випадку ви б напевно дано відповіді на запитання: «Що всі вибори у мене є для медичного страхування?”