які різні типи човні страхування

які різні типи човні страхування?

При покупці човна страхування, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що існують різні типи страхових полісів човни доступні. Багато страхових компаній пропонують тільки одну стандартну відповідальності гідроциклів поліса, який, в той час як інші пропонуємо додатковий охоплення, який ви можете придбати. Справді, якщо ви профінансували вашої човні, ваш кредитор може вимагати для виконання конкретних додаткового покриття. Є кілька різних типів покриття, що ви можете додати в свою політику.

Standard Insurance є страхування гідроциклів страхування відповідальності, яка потрібна для багатьох держав. Цей вид страхування буде охоплювати вас у випадку, якщо шкода заподіяна іншій особі або чужого майна в результаті дій з вашого човном – будь то під час транспортування або на воді. Знову ж, багато держав в даний час вимагають цього страхуванні відповідальності, і кожна держава має свої власні вимоги щодо того, скільки страхуванні відповідальності потрібно мати. Перевірте з вашим страховим агентом, щоб дізнатися, що ви повинні мати.

Водний медичного покриття платежів також може знадобитися у вашому штаті. Це покриття оплачує медичні витрати, до певної суми, для вас і будь-якого мешканця вашої човном, яка виникає внаслідок аварії покриті. Навіть якщо цей вид страхування не потрібно, ви повинні обов’язково розглянути його. Медичні витрати досить високі. Якщо ви думаєте, що ви не можете дозволити собі це освітлення, подумайте про те, чи дійсно ви могли дозволити собі медичні рахунки ви будете мати у випадку аварії без покриття.

Видалення крах і забруднення покриття також повинні бути рішуче розглядається. За законом, якщо ваше судно терпить крах або раковини, вам буде необхідно, щоб видалити його. Якщо нафта або газ просочується в озеро, річка або океан, ви будете оштрафовані – як великі нафтові компанії оштрафовані, коли вони мають розливів в океані! Ці штрафи, а також очищення і видалення уламків розливу може бути досить дорогим без цього покриття. Не робіть помилку, думаючи, що щось подібне не станеться з вами!

Ви повинні застрахувати себе від незастрахованих плавзасобів, а також. Це працює так само, як страхування незастрахованих автомобілістів, коли ви купуєте покриття для вашого автомобіля. Якщо хтось, хто не мають страховки – або адекватного охоплення – стикається з вашою човном на воді, ваша страхова буде платити за заміну вашої човни або для необхідного ремонту.

Буксирування та допомогу покриття повинне бути рішуче розглядається. Приступаючи буксирувати до берега часто коштує дорожче, ніж мати автомобіль відбуксирували в гараж! Особливо, якщо ви в середині океану! Ви повинні також запитати про покриття для відновлення човна і захистити його від подальших ушкоджень після механічної поломки або аварії. Ці витрати дійсно складаються. Знову ж, не роблять помилку, думаючи, що нічого поганого не трапиться, і не роблять помилку, думаючи, що ви не можете дозволити собі охоплення. Якщо ви не можете дозволити собі охоплення, ви, звичайно, не зможе дозволити собі такі витрати!

Більшість страхових полісів повинні охоплювати вашу човен, мотор, і причіп, використовувані для транспортування човна. Страхування відповідальності не єдиний тип покриття, що вам потрібно в більшості випадків. Ви повинні переконатися, що ви захистити вашу човен, як вам захистити ваші автомобілі з покриттям, яке включає крадіжок і вандалізму, а також втрати, викликані бурі, пожежі, затоплення, перекидання, на мілину, зіткнення, і навіть вибухів. Поговоріть з вашим страховим агентом, щоб дізнатися, що вид страхування вимагає ваш держава і який тип покриття вони пропонують. Також поговоріть з вашим дилером човен і кредитор з’ясувати, який тип покриття ви повинні мати, а також.

Copyright Ian D. основні 2005 року.