які різні типи флоту страхування

Флот страхування в основному тип комерційного страхування, яке дає покриття для всіх транспортних засобів, що належать компанії. Таким чином, страхувальник може мати таке ж покриття для всіх транспортних засобів, або, якщо вони захочуть, вони можуть налаштувати покриття на основі конкретних потреб. Транспортних засобів, які охоплюються не обов’язково повинні бути однаковими у марку і модель для того, щоб бути застраховані.

Охоплення політики флоту страхування буде залежати від ваших конкретних потреб бізнесу.

Всеохоплюючий і основних страхування відповідальності є самим, що ви можете вийти з будь страхових пропозицій. Цей вид страхування включає в ремонт і витрати на медичне обслуговування, коли зажадав інциденту за участю будь-який з ваших транспортних засобів та водіїв відбувається. Іноді страхові компанії пропонують покриття, який тимчасово замінює транспортного засобу, коли один з ваших власних не може бути використана. Цей тип політики, очевидно, буде коштувати дорожче, але проте, пропозиція дуже добре стоїть він.

У страхуванні відповідальності, охоплення включає тільки інша сторона в результаті нещасного випадку. Якщо нещасний випадок виявляється з вини вашого водія, страховий поліс покриває медичні потреби іншого абонента при травмах і ремонту транспортного засобу тільки. Ваш водій і ваш автомобіль не буде мати ніякого покриття. Це набагато більш дешевий варіант для тих, хто володіє транспортним засобом із закінченим платежів і документів. Тим не менше, для тих, хто має автомобіль, який до цих пір в борг, кредитор, як правило, вимагають всеосяжного виду страхування.

Незалежно від того, який тип покриття вашого автомобіля отримує, важливо придбати придорожніх політики допомоги. Це корисно в разі аварії або поломки транспортного засобу в середині дороги. Послуга включає в себе механічну і буксирування допомогу в разі потреби.

Вимоги до водія

Флот страхування компанії тільки забезпечить охоплення, коли людина з належною ліцензії керування транспортним засобом. Крім форми стандартної ліцензії водія, ліцензію комерційного водія також потрібно. Для подальшого зберегти ваш страхової вартості вниз, нехай ваші водії водіння відвідувати семінари і заняття драйверів освіти. Страхова компанія буде розібратися в цьому і може бачити драйвери, як з низьким рівнем ризику осіб з точки зору страхових виплат.

тримати ціни низькими

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб отримати знижку. Крім раніше згаданих класів для навчання водінню, ви можете найняти водіїв, які мають більше досвіду в такого роду роботу. Молоді, недосвідчені водії, як правило, бачили в страхову компанію, щоб бути з високим ступенем ризику.

Ви можете також захистити вашу машину шляхом установки протиугінних пристроїв. Це не сигналізація, а, скоріше, вона використовує кодового ключа, що дозволяє автомобілю відключається при неправильному ключ. Маючи цей тип захисту для вашого автомобіля і інший спосіб, щоб скоротити транспортні витрати.

Найбільш поширені знижки ви можете скористатися є кілька автомобілів знижкою. Це пропонується страховими компаніями, щоб підприємства, які хочуть застрахувати велика кількість транспортних засобів.

Розмір транспортного засобу та види діяльності, які виконує факторів, які впливають на вартість поліса. Задайте ліцензованим страховим агентом, як отримати додаткові знижки, щоб скоротити ваші витрати.

Флот страхування є важливою частиною володіння компанією автомобілях. Охоплюючи всі ваші транспортні засоби дозволить вам заощадити значну кількість часу і грошей.