які різні типи авто страхування

Є цілий ряд різних видів автострахування, які доступні для водіїв. У Сполучених Штатах, авто страхування є обов’язковим, а не вибір. Тим не менш, водії можуть користуватися низкою різних страхових пропозицій для того, щоб дозволити їм гнучкість у вартості і охоплення, які вони шукають від їхньої страхової компанії. Не всі страхові компанії пропонують різні типи покриття, так що це дуже важливо для вас, щоб перевірити з вашою компанією, щоб дізнатися обмеження того, що вони можуть запропонувати вам.

Страхування відповідальності від компанії автострахування покриє збиток, який виникає для інших водіїв в результаті ваших дій. Є кілька різних рівнів для покриття відповідальності. По-перше, тілесні ушкодження відповідальності покриє вартість медичних витрат іншої людини або смерті, якщо вони постраждали в аварії, яка виявилася ваша вина. Якщо людина в результаті нещасного випадку подає справу стосовно вас, як в результаті аварії, страхування відповідальності може надати вам деякі правового захисту. Ви хочете, щоб ваш страхуванні відповідальності, щоб у разі пред’являється вимога, проти вас, у вас є достатньо страхового покриття рішення без залучення власних особистих фінансів або активів.

Відповідальності Матеріальні збитки покриває витрати на ремонт або заміну, коли ви пошкодження чужого майна в результаті нещасного випадку, якщо аварія, як доводять, ваша вина. Страхування спільно іменовані всеосяжного і зіткнення охоплення буде покривати вартість ремонту або заміни вашого автомобіля в разі аварії. У деяких випадках, охоплення також покриття витрат на інший транспортний засіб, якщо ви не за кермом власного, коли сталася аварія.

Страхового покриття також може покрити вартість Вашого автомобіля, якщо ваш автомобіль був вкрадений, пошкоджені тваринами, пожежі або повені. Конкретні охоплення обмежений термінами і умовами, викладеними у Вашому страховому полісі, як такої, люди повинні перевірити за їх страхової компанії докладно в своїй політиці.

Underinsured збиток автомобіліста покриває витрати на ремонт, коли недбале партія володіє страхування, але обмеження, які не буде достатньо, щоб відшкодувати завдану шкоду. Underinsured автомобіліст тілесні ушкодження покриває витрати на медичне обслуговування для вас, членів вашої родини і пасажирів в автомобілі, коли страхування недбалості водій не покриває повністю відповідає необхідному рівню. Незастрахованих збиток захищає автомобіль людини, яка потрапляє в аварію з недбалим водієм, який не має страховки.

Незастрахованих автомобілістів тілесних ушкоджень захищає власників страхових полісів учасники або їх побутових і пасажирів в автомобілі від медичних витрат або витрат на смерть. Ця політика буде мати важливе значення в тому випадку, якщо без вини водій не має страховки. Тільки дванадцять держав на території Сполучених Штатів не дають провини страхування, де страхування покрита з боку страхувальника незалежно від того, хто винен в аварії може бути. Це означає, що ваш автомобіль або тілесних ушкоджень будуть покриті за рахунок власних страхування, будь то водій недбалості чи ні.