які різні види страхування домовласників – те, що вам потрібно знати

Домовласники страхування є те, що кожен домовласник повинен мати. Для більшості з нас, наші будинки є найбільшим інвестиції, які ми коли-небудь зробити. Це життєво важливо, щоб ми захистили цих інвестицій. Багато кредитори фактично вимагають покупцям нерухомості отримати домовласників страхування, перш ніж приймати кредиту. Насправді це було б досить важко знайти кредиторів, які не мають цієї вимоги. Є кілька різних видів страхування домовласників доступні, що кожен охоплюють різні речі. Ця стаття буде визначити різні види страхування домовласників і також обговоримо деякі речі, які впливатимуть на ціну політику.

У 1971 році організації, відомої як ISO була сформована, Управління страхових послуг. ISO створила сім стандартизованої форми страхування домовласників. Кожен охоплює різні безлічі потенційних небезпек.

HO-1
Це сама основна політика. Вона охоплює вашого житла і особистого майна від пожежі або блискавки, штормовий вітер або град, вибухи, масові безлади або громадянські заворушення, літаки, автомобілі, диму, вандалізму або зловмисних зло, злодійство і бите скло.

Хо-2
Ця політика охоплює все покрито HO-1 і на додаток до цього також захищає від падаючих предметів, пошкодження, викликані вагою льоду, снігу та мокрого снігу, руйнування будівель, пошкодження системи нагріву води, витоку або переливу води зсередини сантехніка, опалення, або система кондиціонування повітря, заморожування сантехніки, опалення та кондиціонування повітря, а також випадкових травм від електричного струму.

Хо-3
Це найбільш загальна політика для домовласника. Цей поліс покриває все, що HO-2 поліс покриває, а також відповідальність за шкоду в гості він може бути поранений в приміщеннях.

Хо-4
Ця політика зазвичай називають страхування орендарів. У цьому типі політики житла не поширюється, тому що власник поліса не є власником житла. Але, їх особисте майно буде захищений від тієї ж небезпеки і зобов’язань в HO-3 політику.

Хо-5
Ця політика схожа на HO-3, але більш всеосяжний характер і охоплює більш широкий спектр небезпек.

Хо-6
Ця політика призначена спеціально для власників кондомініумів і забезпечує покриття на частину будівлі, що належить страхувальнику, а також їх особистого майна.

Хо-8
Цей тип політики для старих будинків і покриття дуже схожі на HO-1 політику.

На додаток до всіх речі, які вище політики можуть або не можуть охоплювати є певні небезпеки, які в основному не покриваються, якщо спеціально не додається до політики. Речі, такі як повені та землетруси не є стандартними небезпек пов’язані з зазначеним вище політикою, а також повинні бути додані, якщо вам потрібно покриття для цих конкретних небезпек.

Це гарна ідея, щоб зробити свою домашню роботу і дізнатися про ваші різних варіантів, перш ніж зробити страховий поліс домовласника. Звичайно, ви хочете переконатися, що ви отримаєте найбільш охоплення за найменшу кількість грошей і які вимагатимуть магазинах навколо для кращої пропозиції.