які пільги надаються по страхуванню життя

Я хочу страхування життя Які опції слід розглянути питання про включення?

Якщо взяти план страхування життя існує цілий ряд різних варіантів, ви можете вирішити, щоб додати, якщо ви думаєте, що вони б доцільно ваших обставин. Вони повинні бути додані на початку поліса страхування життя з самого початку.

відмова від оплати користь
Відмова від оплати вигода може бути додана до більшості політики страхування життя, це перевага при додаванні означає, що вам не доведеться платити страхові внески зі страхування життя, якщо ви не можете працювати протягом шести місяців або більше в результаті хвороби або травми. Більшість страховиків очікують премії оплачується на поліси страхування життя для нормально спочатку, проте після того, як правило, близько 26 тижнів періоду непрацездатності страхові внески не буде стягуватися.

Нездатності або відмови на поліси страхування життя, як правило, assesed через так зване функціональне тести оцінки і вони повинні бути зроблені без допомоги іншої людини.

Прогулянки – здатність ходити 200 метрів на рівній поверхні за допомогою чи без допомоги тростини не зупиняючись і не відчувати дискомфорту.

Гнучка – можливість отримати в і з стандартного седана і можливість згинайте коліна, щоб вибрати об’єкт з підлоги і випрямити знову.

Спілкування – здатність відповідати на телефонні дзвінки і приймати повідомлення.

Читання – з необхідними зір (при необхідності коригується), щоб мати можливість читати щоденні газети

Написання – мають фізичні здібності писати розбірливо допомогою ручки або олівця без допомоги.

Альпінізм – мають можливість піднятися на політ 12 сходів не зупиняючись і не страждає сильний дискомфорт.

Це тільки гіди і не слід покладатися повністю ваш брокер по страхуванню життя, зможе порадити в індивідуальних обставин

Перетворення полісів страхування життя
Деякі брокери страхування життя / страхування компанії будуть пропонувати flexiblity перетворити ваше життя страховий поліс, щоб вся життя плану без надання додаткових медичних доказів. При прийнятті цієї опції є деякі обмеження, які повинні бути досліджені повністю, коли додавши його. Ваше життя страхування фінансових консультантів / брокерів необхідно проконсультувати Вас з обережним з цим параметром.

індексація полісів страхування життя
Ця опція додана, щоб зберегти ваш поліс страхування життя в ногу з інфляцією. Обидві премії та сумі страхування життя збільшується з RPI (Індекс роздрібних цін), це може бути до 10% протягом одного року. Зазвичай, якщо індексація додана опція поліса страхування життя можливість збільшити покриття буде регулярно, а якщо він відмовився це звичай бути запропоновані знову.

Якщо ви коли-небудь які-небудь сумніви з приводу, які опції потрібно додати в свій поліс страхування життя, то ви повинні звернутися до страхового брокера життя і просять технічні керівництва і ключових фактів для продуктів, cosidered. Страхування життя не складно, але важливо вибрати правильну політику з правом варіанти з самого початку.