які підводні камені потрібно звернути увагу при покупці поліса страхування життя

Тема страхування життя, хоча надзвичайно корисна ідея сама по собі, часто заробляє зневажливий статус у повсякденних розмовах. Багато хто з вас мали колишні однокласники середньої школи або членів сім’ї намагаються підійти до вас на темі страхування життя в менш професійному рівні, вони часто дуже наполегливі у своїх підходах і не приймають час, щоб проаналізувати ваші потреби. Це часто виражається в вас про купівлю політики, яка належним чином не підходить до вашої сім’ї потреб. Неправильна політика може коштувати вам тисячі і залишити свою сім’ю задушив готівкові гроші, коли вони потребують цього найбільше.
Отже, чи є простіший спосіб отримати це питання життя питанні страхування обробляються зручно і на вашу користь? Моя порада, щоб прочитати про основам страхування життя і відчути Ваші потреби та визначити, що краще для вас, навіть перш ніж почати справу з брокером. Це може, непростим завданням для багатьох, але гарною новиною є те, що ця стаття буде зрушити з мертвої точки.
Перш за все, нам потрібно оцінити, які основні види страхування життя: термін, цілий і універсального страхування життя. Термін страхування життя є найпростішим політики, щоб зрозуміти і це вважається багатьма як найчистіша форма страхування життя. Перевага термін покриття є те, що це дуже недорого; Зворотною стороною є те вартість зростає різко, як ви стаєте старше.
Страхування життя в цілому забезпечує спокій, забезпечуючи постійне покриття на гарантованій швидкості. Недоліком є ​​те, ці політики мають набагато більш високу початкову премію. Якщо ви виберете для цього виду страхування життя, вирішити, якщо ви хочете бере участь або не беруть участі в політиці. Перший варіант забезпечує річний дивіденд, який може забезпечити більше значення грошових коштів та з нагоди втрати годувальника під час перебування відповідно до рівня інфляції. Номери беруть участь політики є менш дорогими, але дані в рівні, а не ескалації користь смерті. Ви повинні також перевірити, чи є політика має швидкий варіант оплати, який дозволяє платити до політики в 10, 15 або 20 років, якщо ви хочете.
Універсальне страхування життя забезпечує поєднання двох покриттів. Це покриття вважається найбільш гнучка форма страхування життя, ви можете урізноманітнити свій місячний депозит, вибрати рівень або збільшення варіантів втрати годувальника.
Для ілюстрації Основна концепція цієї політики, малюнок скриньки. У цьому ящику, ви ставите певну суму грошей, яку ви даєте в страхову компанію. Вони ніж віднімає щомісячних страхових та адміністративні витрати і профіцит інвестується в рахунок вашого вибору багато страхових компаній пропонують гарантовані мінімальні відсоткові ставки (як правило, близько 3-4%), але може бути і вище.
Тепер ця політика не обходиться без ризику, багато політиків загального життя мають зростаючі витрати страхування з метою максимізації вартості грошових політик накопичуватися в ранні роки. Якщо політика не росте у вас очікуваної норми прибутку ви могли б залишитися з порожньою ящик і без страхування. Цей тип політики часто орієнтовані на людей з високим рівнем доходу, які хочуть відкласти податків і вже мають свій фінансовий будинок в порядок.
Що стосується інших загальних рекомендацій, пов’язаних з полісами страхування життя, переконайтеся, що ви перевірити на наявних вершників і вигоди, але бути в курсі того, що багато агенти будуть намагатися змусити вас платити якомога більше, тому розглянемо, якщо ви дійсно в них потребують. Одна і найважливіша річ, щоб мати на увазі, щоб працювати з незалежним брокером. Страхові поліси значно варіюватися від компанії до компанії, і дійсно потрібно неупереджену думку.

Лорн с. Марр – Торонто експерт зі страхування життя