які переваги реформа цивільного правопорушення

У Європі є багато варіантів безпеки для автомобілів, які оснащені стандартним і додатковим обладнанням. Але це не те ж саме в США. Які причини цього? Деякі страхові фахівці вважають, що це відсутність реформ цивільного правопорушення, який ставить Автострахування в США в такій ситуації.

Але що таке реформа цивільного правопорушення, в першу чергу, а що він повинен робити з авто страхування? Торт реформи є загальним терміном, який відноситься до зміни в США цивільного судочинства основи, необхідної, щоб забезпечити обмеження деліктної відповідальності і пошкоджень. Якщо реформа буде застосовуватися то негативний судовий ефектів на економіку буде значно скорочений.

Для того, щоб значення цієї реформи трохи ясніше, ось приклад. Є багато передових технологій, доступних для установки в ваш автомобіль. Такі речі, як бічні подушки безпеки, спеціального скла, системи виявлення перешкод, задня система камер, сучасні ремені безпеки і безліч інших функцій, дуже поширені на європейському ринку і часто приходять як стандарт налаштування нового транспортного засобу. Але навіть якщо це обладнання проводиться в США, вона як і раніше експортуватися так як це не так просто ввести ці функції в американських автомобілів. Але чому це так, запитаєте ви? Ну, це може бути сюрпризом для вас, якщо покласти вивчення питання детально з’ясовується, що наша власна судова система і спірних суспільства є основними причинами, що ці технології насилу проникає на внутрішній ринок.

Справа в тому, що установка цих доповнень до типовий автомобіль автоматично дає можливість для судових розглядів, так що це набагато простіше для автодилерів і постачальників автострахування нехтувати цими можливостями, ніж намагатися шукати правила в законодавстві. Саме тому реформа цивільного правопорушення потрібен для зміни самої правової системи, і це дозволить новій технології, які будуть представлені на ринку швидше і набагато простіше, ніж зараз. Хто захоче забезпечити покриття для такого авто, коли клієнт може подати до суду на компанію за не надання нормативно-правової бази і не в змозі покривати такого обладнання з правом ступеня? Звичайно, ніхто.

Дії США Клас Справедливість законом 2005 року може бути хорошим кроком на шляху до спільної реформу цивільного правопорушення оскільки вона передала Колективні позови від юрисдикції державних судів, що виключає велику частину державних судових розглядів. Є два основних моментів, які прихильники делікту реформи см. у цьому Законі:

1. Знижує ризик поза стану обвинуваченого до обличчя надмірна вироки, і зменшує кількість населених пунктів, які можуть бути в іншому випадку перевищено на місцевих майданчиках.

2. Вводить нові процедури розгляду купона поселень, зменшуючи витрати на адвоката, який можна часто називають “надмірним”.

Цей закон таким чином, значно знижує кількість судових і в кінцевому підсумку може призвести до зниження темпів автострахування. Тим не менш, є необхідність в реальній реформі цивільного правопорушення в галузі автострахування працювати більш ефективно і дозволяють нові технології, щоб бути введені без ризику судових розглядів від незадоволених клієнтів.