які необхідно враховувати при купівлі тимчасового медичного страхування

Якщо ви між робочими місцями і думати про пропускаючи медичного страхування просто, щоб заощадити гроші, подумайте ще раз. При високій вартості медичної допомоги в ці дні, один нещасний випадок або подія катастрофічного медичного може довести вас глибоко в борги, якщо у вас немає покриття. Таким чином, ви повинні розглянути те, що ви будете витрачати на страхових преміях як спосіб купити собі спокій і забезпечити собі безпеку мережі – навіть якщо ви ніколи не використовувати політику. Для безробітних, кращий спосіб отримати освітлення, щоб купити тимчасового медичного страхування. Цей тип політики надає вам медичну страховку на строк від одного до дванадцяти місяців, і має доступну премій. Ви також можете проконсультуватися будь-яким лікарем або медичним працівником ви хочете, хоча, якщо ви збираєтеся бути госпіталізовані для чого-небудь, крім аварійного стану, вам слід проконсультуватися зі страховиком спочатку, щоб гарантувати, що ваші лікарняні рахунки будуть відшкодовані.

Є, однак, багато недоліків тимчасові політики. Головним з них є те, що раніше існуючі умови не були передбачені. Вже існуючі умови є медичною проблемою, що ви були діагностовані з певного періоду до подання заяви про політику, просто, як задовго до залежить від законів своєї держави та керівних принципів страховика. Ще одним недоліком є ​​те, що багато страховики не покривають витрати на профілактику захворювань, таких як відвідування рутинної лікаря, який Ви повинні будете сплатити з власної кишені. Те, що це тимчасова форма страхування робить кришка невідкладної допомоги, хірургії та витрати на госпіталізацію. Іншими словами, ви в основному покрита тільки для основних медичних проблем. Крім того, якщо ви розглядаєте гарантованого медичного страхування (плани, в яких ви не може бути відмовлено покриття на основі вашого стану здоров’я), ви не повинні брати короткострокові політики в галузі охорони здоров’я, так як це зробить вас права на гарантоване плани питання.

Отже, які ж фактори, які необхідно враховувати при виборі плану медичного обслуговування? Є два, обидва пов’язані з ціною – франшизи і з власної кишені максимум. Франшиза частка витрат на медичне обслуговування ви плечу марнотратний перед страхувальником починає платити у відповідності з умовами політики. Чим вище франшиза, тим нижче сума щомісячних премій вам доведеться платити. Обмежений термін плани в галузі охорони здоров’я як правило, мають високі франшизи, так що вам доведеться підібрати поліс з франшизою ви можете собі дозволити. З власної кишені максимум загальної суми охорони здоров’я страховик вимагає, щоб ви платили, а за цю суму, компанія покриє всі медичні витрати, які вони вважають медичної точки зору. При виборі політики, переконайтеся, що з власної кишені максимум на рівні, який і раніше доступними для Вас.

У той час як все це робите домашнє завдання може здатися складним для вас, а не робити це гірше. Один незапланованим візитом лікарня може знищити вас у фінансовому відношенні. Так що має сенс бути покриті у випадку непередбачених аварій або інших катастрофічних подій. З усіма його обмеженнями, тимчасові медичного страхування як і раніше найдоступніший спосіб для вас, щоб отримати освітлення і захистити себе від нанесення шкоди медичні рахунки.