які необхідно враховувати при Отримання котирування страхування домашніх тварин

Бажаючи переконатися, що ми дбаємо про наших домашніх тварин немає нічого нового. Але для деяких людей, ідея страхування домашніх тварин є незвіданою територією. Якщо ви були грати з ідеєю отримання котирування на страхування домашніх тварин, є кілька факторів, щоб прийняти до уваги. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати домашня тварина страховий поліс, який є правильним для Вас і Ваших тварин.

Перш ніж ви почнете оцінювати будь-яке домашнє тварина страховий поліс, сісти і скласти свій список побажань охоплення ви сподіваєтеся знайти доступні. Це може включати в себе такі речі, як рецепт доплати план, низькі франшизи для хірургії та інших великих медичних питань, деякі ціни перервами на щорічні огляди, зуби чищення, де дряпати або інших медико-санітарних заходів Ви зазвичай приймаєте з метою забезпечення надійного стану вашого вихованця. Майте на увазі, ви не можете знайти тварина страховий поліс, який охоплюватиме всі на свій список побажань, тому пріоритети елементів. Це допоможе переконатися, що ви дійсно отримуєте політику, спрямовану на медичних потреб ви вважаєте найважливішими.

Можливо, одним з найбільш важливих речей, які слід враховувати при оцінці Отримання котирування страхування домашніх тварин, чи є чи не ваш поточний ветеринар приймає дати політичну. Це можна легко визначити, попросивши офіс-менеджером в офісі ветеринара. Вони будуть раді дати вам імена різних страхових компаній вони працюють. , З’ясувавши, хто ваша поточна ветеринар працює, у вас вже є невеликий ступінь схвалення цих компаній. Так само, як лікарі, ветеринари не подобається працювати зі страховими компаніями, які роблять пред’являти претензії складно, або Хто не поспішають платити.

Якщо у вас є список потенційних носіїв, зробити деякі дослідження на тварин страхові поліси кожної пропозиції. Швидше за все, вони всі будуть мати достатньо широкий вибір типів політик на вибір. Візьміть Ваш список побажань і зверніть увагу, які з них пропонують покриття для елементів на свій список побажань. Ви можете використовувати ці дані, щоб прибути в три або близько того потенційних перевізників страхування домашніх тварин, який охоплюватиме вашого вихованця на проблеми зі здоров’ям ви вважаєте, є найбільш важливими.

На даному етапі, дозвольте розпочати інтерв’ю. Зв’язатися з представником кожної з тварин страхових компаній Ви вибрали і планувати зустрічі, щоб обговорити політику для вашого вихованця. Переконайтеся, що в ході призначення, ви перевірте інформацію, яку ви читали в Інтернеті, просто щоб переконатися, що вона є поточною і правильно. Агент або представник також може мати кілька питань до вас про здоров’я вашого вихованця, так що будьте готові відповісти на будь-який з них. Між двома з вас, агент повинен мати достатньо інформації, зібраної запропонувати вам політика, яка буде добре підходять. Тим не менше, нічого не підписуйте, поки не зустрівся з представниками всіх домашніх тварин страхових компаній ви зв’язалися.

Якщо у вас є тверді котирування на страхування домашніх тварин і інформацію з усіх трьох фіналістів, порівняти їх, поки ви не звузити працює до двох, а потім, нарешті, один. Завжди переконайтеся, що ви зв’язатися з усіма трьома, щоб повідомити їм про своє рішення. Якщо речі не склалося з домашнім улюбленцем постачальник страхування ви обираєте, ви хочете бути на серцеві відносинах з вашим другом два контакти, коли прийде час, щоб відновити політику.