які люди отримують найдешевші ван страхування

Для будь-якого бізнесу, поточного фінансового клімату ставить величезну кількість тиску на ресурси. Будь то велика компанія або невеликої компанії, вони всі відчували стиснути в якийсь момент за останні пару років.

Бізнес-менеджерів, фінансових директорів та багато іншого дивіться на бізнес намагаються виробити способи скоротити і зробити заощадження – значні. Ну, якщо бізнес спирається на фургони, незалежно від розміру, так що вони можуть зробити величезну економію на їх ван страхування.

Чи є це пара легких вантажних автомобілів або цілий флот з них, є, звичайно, кілька способів, щоб зберегти витрати на страхування вниз. Деякі Сучасні компанії робили це протягом багатьох років, це ті люди, які отримують найдешевші ван страхування. Але чому? Що роблять ці люди по-різному іншим підприємствам, які платять через дах?

По-перше, це залежить від розміру бізнесу. Великі підприємства з цілим флотом різних розмірів ван здатні вести переговори відмінні ціни на свої премії. Вони можуть укласти угоди з низкою фургонів, але малий бізнес не може бути настільки сміливим, однак вони можуть бути трохи здорового глузду, щоб врятувати себе деякі додаткові готівкові гроші.

Люди, які стають все дешевше ван страхування тих, хто використовує точний тип фургон для їх потреб і ділових цілей. Якщо ви використовуєте вантажівку або мікроавтобус з більшою ємністю, то ваша премія буде вище, ніж фургони з меншою потужністю.

Тепер, якщо ви бізнес, який потребує великий фургон і вантажівка простір, то більш високу премію необхідна. Проте якщо у вас є великі фургони і думаєте про себе, що ви дійсно не використовуючи всі можливості, то це, ймовірно, краще, що ви скоротити у фургоні з меншою потужністю. Це не тільки заощадити гроші на витрати на ведення ван, з точки зору бензин, але ви також добитися значної економії на ван страхування. Це ефективність в кращому вигляді.

Де ви зберігаєте ваш флот або жменька фургонів? Чи є вони замкнені в охоронюваному гаражі? Або вони припарковані на подвір’ї уразливі для всіх видів ризиків, таких як ушкодження або навіть крадіжки? Маючи свій фургони припаркований на майданчику не обов’язково погано. Підприємства з величезними флотами не мають іншого вибору, крім як у них, припаркованому в зору сторонніх очей. Однак вони також інвестувати в комплексні системи безпеки, таких як відеоспостереження, сигналізації, огорожі та замки. Поговоріть з вашим страховиком, вони будуть інформувати вас вимоги безпеки і рекомендувала замки, щоб забезпечити вам досягнення більш низької премії.

Кращий спосіб зберегти ваші фургони захистити, щоб вони замкнені в гаражі поруч з бізнес на майно. Це кращий спосіб забезпечити ваш транспортні засоби знаходяться в безпеці і запобігти їх від пошкодження або, що ще гірше, крадіжки.

Нарешті, люди, які піднімають свої надлишкові на їх страхування ван отримає значну економію коштів. Надлишок це сума, яку ви повинні заплатити, перш ніж зробити будь-які претензії. Так за рахунок підвищення суми, яку ви платите по-перше, буде мати позитивний вплив на вартість вашої премії. Крім того, тим менше ви платите надлишок, тим вище ваша премія буде.

Також, якщо ваш ван пошкоджена і ви повинні були стверджувати, що менше 500 фунтів стерлінгів на страхування, це може фактично збільшити майбутні премії і скасувати ніяких претензій бонус, незважаючи на відносно невелику суму. Рада тут є те, що вона не завжди може бути варто пред’явлення претензії про відшкодування збитку менш ніж за £ 500, тому Встановити в якості вашого надлишку і ви могли б заощадити набагато більше в довгостроковій перспективі.