які вимоги існують для отримання страхового покриття автомобіля

Перш ніж будь-хто може отримати покриття страхування автомобіля, кілька вимог, повинні бути на місці. Більшість з них у відповідності з законом у той час як деякі з них необхідних страхувальником. Правовим вимогам і автомобільних закони виконуються у Великобританії транспортний відділ. Таким чином, до подання заяви на страхування автомобіля кришки у Великобританії, важливо переконатися, що ви зустріли свою юридичну відповідальність, щоб уникнути затримки в отриманні політики чи труднощі цього.

попередні вимоги для отримання страхового покриття автомобіля

Три попередніх вимог для отримання покриття страхування автомобіля простий і зрозумілий. Транспортного засобу, для яких страхове покриття призначене повинна бути офіційно зареєстрована з DVLA або Водій та автомобіль Агентство ліцензування. Якщо він не зареєстрований, то страхове покриття не може бути отримана.

Транспортного засобу, для яких страхове покриття призначене повинно бути справним. Це є важливим чинником для отримання покриття, тому він береться цілком серйозно. Водій повинен провести його MOT сертифікат, якщо автомобіль знаходиться більше трьох років. Цей сертифікат стверджує, що автомобіль відповідає мінімальним стандартам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища відповідно до вимог закону в той час тесту MOT було взято. Більш нові автомобілі передбачається бути справним. Тим не менш, несе відповідальність власник, щоб тримати його справним, заповнивши всі необхідні ремонтні роботи та технічне обслуговування транспортного засобу в міру необхідності. Ремонт і технічне обслуговування на автомобілі повинно продовжуватися навіть після того, страхове покриття було отримано.

Окремі запитує покриття автомобіля страховка повинна також представити документ, який засвідчує, що дорога сплаті податку на транспортний засіб в питання. Якщо дорожній податок не було сплачено або потенційного страхувальника не може виробляти доказ того, що було виплачено, страховик не видаватиме охоплення.

додаткові вимоги для отримання страхового покриття автомобіля

На додаток до цих вимог оголосив попередні законом, потенційних страхувальників є певні інші вимоги, які повинні бути задоволені. Вся інформація, що заявник надає повинен бути точним. Це включає в себе ім’я, адресу та контактну інформацію.

Якщо ця інформація змінюється в будь-який час, поки проводиться страхування страхувальник повинен повідомити страховика негайно. Якщо він не зробить цього, договір страхування стає недійсним. Якщо це відбудеться, автомобіль більше не покриваються страховиком, і всі претензії будуть відхилені.

Деякі страховики можуть зажадати потенційних страхувальників для надання додаткової інформації, зокрема, коли вони завершують їх застосування. Якщо вони не можуть надати цю інформацію, швидше за все, залишить без уваги страховика їх застосування.

Автовласників, які є отримання страхового покриття для їх транспортного засобу є кілька варіантів, у тому числі:

• повне каско
• третя сторона, пожежі, крадіжки і кришки
• третя сторона покриття

За законом, власники автомобілів повинні отримати третя сторона автомобіля страхове покриття для того, щоб захиститися від зобов’язань. Це одне з положень проходила під Закон про дорожній рух (RTA) 1988 року. Однак, вони можуть вибрати будь-який тип покриття для їх транспортного засобу, якщо вони отримати один з трьох варіантів.

Intro: кришка Отримання страхування автомобіля у Великобританії є кілька вимог, які повинні бути виконані, перш ніж заявник матиме можливість отримувати схвалення. Які вимоги?