які ваші варіанти на медичне страхування, Грузія

У штаті Джорджія, є кілька варіантів планів медичного страхування Грузії. Є сім компаній, які продають медичного страхування Грузії плани. Є також кілька різних видів планів медичного страхування Грузії, які доступні в державі. Пояснимо плани.

HMO медичного страхування Грузія планує

Здоров’я плани організації з технічного обслуговування вимагають оголосити члена лікуючого лікаря (PCP) для координації всіх їх медичне обслуговування. Цей лікар буде першою точкою контакту для будь-якої медичної проблемою. Медичного страхування Грузії HMO плану необхідно, щоб PCP писати направлення на користувача, щоб побачити будь-який інший лікар або спеціаліста. Існує, як правило менші медичного страхування Грузії мережа лікарів і медичних працівників з планом ОПЗ. Тим не менш, щомісячна премія план медичного страхування Грузії ОПЗ, як правило, одні з найнижчих.

PPO медичного страхування Грузія планує

Переважний постачальник планів організації медичного страхування є Грузії плану, які мають досить великий мережі постачальників. Медичного страхування Грузії перевізник переговори і уклало контракт з цими мережевими лікарі мають нижчі показники. Тому, до тих пір, як ви йдете до лікаря протягом медичного страхування плану мережі Грузії, ваша вигода буде досить щедрим. І ви все ще є свобода, щоб вийти назовні медичного страхування плану мережі Грузії, але якщо ви робите, вигоди будуть значно зменшуватися. Щомісячних премій з медичного страхування Грузії плани PPO можемо бути досить високими цінами.

POS медичного страхування Грузія планує

Точка обслуговування плани є найбільш ліберальними, і тому може бути найвищою ціною. Ці медичного страхування Грузії плани будуть платити за відвідування офісу і лікарняних рахунків з тією ж швидкістю, незалежно від того, ви бачите когось в конкретному медичному страхуванні Грузії мережі.

PeachCare для дітей медичного страхування Грузія планує

Дітям у віці до 18 років мають доступ до субсидовані державою медичного страхування Грузії плани. Ці медичного страхування Medicaid Грузії планує часто включають в себе стоматологічні, бачення, і поведінкового користю для здоров’я. Є правило, вимоги щодо зарахування, в тому числі докази фінансових потреб. Щомісячні премії для цих планів медичного страхування Грузії дуже, дуже низька. Тим не менш, є додаток, процес і є певні критерії, які повинні бути виконані. Переваги цих медичного страхування Medicaid Грузії плани хороші, хоча. Якщо ви низького доходу сім’ї і ваші діти не мають медичної страховки Грузії переваги, ви повинні дивитися на це. Перевірте з Грузією Департаменту охорони здоров’я Спільнота Подробиці і правила.

Група медичного страхування Грузія планує

Кращий спосіб отримання медичного страхування Грузії вигод через групу план з вашим роботодавцем. Якщо ваш роботодавець пропонує медичного страхування Грузії плани, ви повинні обов’язково спробувати поступити в цьому плані. Роботодавці часто платять частина премії, або включати медичне страхування Грузії переваги як частина їх компенсаційний пакет. Великою перевагою група планів медичного страхування Грузії в тому, що страхова компанія не може заперечувати будь охоплення через їх поточний стан здоров’я.