якщо ваш поліс страхування життя бути записана в довірі

За словами одного з найбільших британських компаній зі страхування життя, всього в 1% від життя політики записуються в довірче управління. Це ганебно і погано відбивається на фінансовій індустрії.

давайте пояснимо.

Якщо у вашому житті страховий поліс “, написаної в трест” тоді, у разі виникнення претензії, страхова компанія виплачує безпосередньо до бенефіціарам, ім’я якого ви політику. Значення цього легко пропускається.

Це означає, що якщо політика “, написаної в трест”, виручка від політики ніколи не є частиною вашого майна і правового не підлягають податку на спадщину. Важливість цього ілюструється наступними цифрами:

Візьмемо пан А. Він вдівець і хоче залишити все в рівній мірі до його двох синів. Він володіє його будинок, який в даний час стоїть 245 000 £ з £ 10,000 видатні іпотеки. Його інвестиції оцінюються в £ 52000 і його автомобіль та інші майно коштує £ 18 000. Йому також належить поліс страхування життя за £ 100 000, не написана в довірче управління. Ми припускаємо, що витрати на управління його майном і отримання заповіту буде 5000 фунтів стерлінгів.

Якщо пан повинні були померти зараз, його майно буде коштувати £ 400000 менше податку на спадщину. Податок на спадщину в даний час стягуються в розмірі 40% від вартості його майна понад £ 275000 – це означає, що податківці будуть піти з £ 50 000 і його синам буде отримувати £ 175 000.

Тепер давайте припустимо, точно так само цифр, за винятком, що в цьому випадку політика страхування життя “, написаної в трест” з паном синів рівними бенефіціарів. Тому що компанія страхування життя виплачується безпосередньо до його синів, кожен з них отримає £ 50 000 відразу і без грошей входить в нерухомості пан автора. Це означає, що його стан в даний час коштує £ 300 000 і податківець може тільки піти з £ 10,000. Кожен з його синів отримує більше £ 20,000 і без сплати податків!

Так просто, підписавши кілька форм, пан економить £ 40,000 податок!

У чому підступ? Ні – вся документація є стандартною і надається абсолютно безкоштовно компанією зі страхування життя. Ваш брокер, через якого ви купуєте політики, повинні заповнити документацію для вас, знову ж безкоштовно. Все, що вам потрібно зробити, це вказати подробиці бенефіціарів до брокера і підписати форму. Адвокати не потрібні. У разі виникнення претензії, компанія зі страхування життя, то повинен заплатити безпосередньо до бенефіціарам. Роботу! Бідний містер Taxman!

Навіть якщо ваша політика спрямована на те, щоб погасити іпотечний кредит, він повинен бути “, написаної в трест” для вашого партнера. Потім, замість вашої нерухомості Отримавши гроші і використовувати його погашення іпотеки, гроші можуть бути оплачені безпосередньо до вашого партнера. Це економить правових затримки, адвоката і заповіту зборів і безліч турбот. Ваш партнер може використовувати гроші, щоб особисто погасити іпотеку. Чи є це також економить ваш Податок на спадщину буде залежати від вартості вашої нерухомості і як ви структурували вашої волі.

Таким чином, ми вважаємо, що поліс страхування життя “Автор Вірю” ситуація перемоги перемоги. І не так вже багато тих, хто навколо в ці дні! Ми не можемо бачити будь-які недоліки.

Поки шлях, що б ви не вирішили робити, завжди перевіряйте, що у вас є відповідний сучасним вимогам Уілл.