яку роль відіграє ваша Каліфорнії медичного страхового агента або брокера ігри

По-перше, в чому різниця між брокером і агентом?

Ці терміни часто місцями в розмові. Офіційно Агент особа або компанія, яка діє від імені перевізників на ринок, продавати і страхових послуг. Агент має договір з перевізником, щоб вести цю справу. Брокер є людиною, яка також договори з перевізниками, але офіційно діє від імені клієнта. З практичної точки зору, вони не сильно відрізняються, коли мова йде страхування здоров’я Каліфорнії.

Наприклад, Goodacre страхових послуг агента Каліфорнії, але нашою метою є знайти правильний план для особи або компанії, через великі перевізники. Якщо Blue Cross має право варіант і кращі ціни для даної людини або компанії, то це, куди ми підемо. Ми є незалежними агентами що важливо, оскільки у нас немає інтересу у просуванні однієї конкретної компанії або плану. У нас є знання за операціями з носіями кожен день з точки зору, які компанії є легше мати справу з, більш стабільним, або краще оцінений. Є безліч планів на ринку, так це дійсно може бути важливим. Просто дивлячись цитуючи швидкості і вигод резюме тільки половина історії при виборі медичного страхування. Деякі плани виключає певних пільг або застосувати ковпачками для інших видів покриття. Ми знаємо, що до чого, і я б особисто не хочете купувати медичну страховку тільки на основі швидкості цитати.

Деякі компанії (хоча і не спеціальностей) використовують “захоплених агентів». Це людина, яка продає тільки один носій плани страхування. Вони в основному для співробітників цієї компанії. Я хотів би уникнути таких компаній, як вони можуть не мати кращих інтересах клієнта на серці. Якщо компанія не може процитувати кілька несучих, будьте обережні. Великих перевізників в Каліфорнії Blue Cross Каліфорнії, Блакитний Екран Каліфорнії, Health Net, Pacificare, і Кайзер. Крім цих п’яти, ми не відчували себе дуже безпечними про інших.

Як агенти або брокери платять? Агенти платять комісію перевізниками для полісів і в силі. Комісія, як правило, приблизно стільки ж від перевізників. Ця комісія не впливає на швидкість. Страховий тариф ви отримаєте через агента / брокера так само, як ви б почати працювати безпосередньо через перевізника. Перевага агент відносин є те, що вони проводять носії для прискорення обробки, допомогу в питаннях обслуговування Після зарахування і діяти третьою стороною. Знову ж, головний інтерес перевізника, щоб тримати вас зарахований політики абонента, але ваш інтерес насправді може бути в іншому носії або плану. Незалежний брокер може допомогти подолати два без будь-яких додаткових витрат для Вас. Крім того, носіями є великі компанії. Деякі з представників дуже добре обізнаний і інші … давайте подивимося правді в очі … нові. Маючи справу з Каліфорнією медичного страхування щодня, ми величезну кількість інформації та рекомендації, які ви не можете отримати, перейшовши безпосередньо.

Що можна очікувати від вашого брокера / агента і особливо Goodacre послуги страхування?

Goodacre страхові послуги надає послуги за трьома основними напрямками.

Каліфорнії план медичного відбору.

Це насправді найважча частина, і це причина того, що люди відклали отримання медичної страховки. Є багато планів, і мова досить технічні. Більшість людей тьмяніють, коли вони бачать брошури або миттєві результати цитати. Подивимося правді в очі …. медичного страхування не є спільною покупки. Як правило, люди не потрібні, щоб робити покупки медичного страхування в років … якщо коли-небудь. Goodacre Страхові послуги займається виключно медичним страхуванням Каліфорнії протягом більше десяти років. Я можу гарантувати, що через кілька цільових питань, план вибір може бути звужений значно. Ми хочемо, щоб ви повідомили. На щоденній основі, ми чуємо від наших клієнтів, що вони хочуть, вони б дзвонили раніше, а не намагатися орієнтуватися в обсягах інформації, наданої планами. Дозвольте нам допомогти. Ми не продаємо. Ми слухаємо, порадьте, а то це до вас, що ви хочете зробити.

Каліфорнія подачі заяв та реєстрації.

Додаток здоров’я ще одна причина, що люди відкладають. Є розділи є відповідно до закону, але які ретельно заплутаною, такі як кваліфікація HIPAA. Малі групи можуть бути настільки ж складно з точки зору кваліфікації для малого охоплення медичної групи в Каліфорнії. Ми раді допомогти Вам у додаток один раз план був вибрав. Це також час, щоб запитати про процес, варіанти оплати, можливостей анулювання, розклад надходження до охоплення. На підставі вашої ситуації, ми можемо дати вам орієнтиром того, що очікувати для нормальної обробки.

медичне обслуговування та страхування членства.

Після затвердження плану, по суті, ми ваші точки контакту для членства питань, претензій, і майбутні зміни. Ми йдемо в в кінці кожного місяця, і переконайтеся, що факсом зміни, доповнення і просить були оброблені правильно. Носіями є досить добре, але 1 з 100 запитів не показують в системі. Ви не хочете бути, що одна з таких важливих питань, як медичне страхування. Ми також можемо проконсультувати шляхи зниження витрат при підвищенні ставок відбуваються на основі ваших мінливих потреб медичного страхування.

Майте на увазі, що ви завжди можете зв’язатися з перевізником, якщо ви обираєте, але навіщо? Давайте зробимо всю роботу за вас, так як немає ніяких додаткових витрат для Вас.

Агенти і брокери зобов’язані мати ліцензію та безперервної освіти в Каліфорнії Департаменту страхування. Ви завжди можете Дослідження Історія агента, носія контрактів та іншої інформації через них. Існують різні типи ліцензій. Двома найбільш поширеними є життя / Здоров’я, яке використовується, щоб вести Каліфорнії медичного страхування і майна і використовується для угоди страхування, таких як страхування авто або будинку. Деякі агенти здоров’я, так і P & C, але це стає все важче це добре і йти в ногу з постійно мінливої ​​галузі. Саме тому ми вирішили зосередитися на медичне страхування виключно. Ми знаємо, що носіями, планів і змін на ринку. Це робить нас неоціненне значення для вас.

Як ми говоримо по телефону тут Goodacre страхові послуги … “Як я можу допомогти вам”.