яким чином критична продажів страхування хвороби розроблені у Великобританії

Критичні страхування хвороби, походження Південної Африки прибув до Великобританії в 1985 році. Деякі компанії намагалися продати продукт, але марно. Він не був до кінця 1980-х років, що справжній успіх для критичних охоплює хвороба прийшла.

У 1990 році, люди, здавалося, зацікавлені в тому, критичне охоплює хвороба. Таким чином, близько 100 000 критичних захворювань політику можна було б продати в цьому році. Дослідження ринку показали, що зростання продажів критичних охоплює хвороба буде безперервної на найближчі роки. Причиною було те, що багато людей, можливо, були зацікавлені з прямими перевагами. Таким чином, до 1997 року продажу близько 633 000 критичних захворювань політику можна було перерахувати у Великобританії. Крім того, в 1998 році, обсяг продажів збільшена до 695 000 с значним зростанням записані в роки 1994/95. До кінця 1998 року близько 2250000 критичних захворювань політику можна було б взнати у Великобританії.

Більше того, критичні охоплює хвороба була продана у двох різних форматах відома як прискорене й автономні. Близько 82 відсотків проданих чохлів могло бути прискореним кришками. З них близько 40 відсотків, можливо, були терміну страхування, 12 відсотків, можливо, було ціле життя і 48 відсотків, можливо, були пожертвування. Насправді, середній страхової суми для кожного типу прискореного критичних захворювань політику, можливо, був наступним: GBP 47000 від терміну страхування, 68000 GBP на все життя і GBP 35000 про цільове капіталі.

Крім того, 18 відсотків критичних захворювань політику, проданих в 1997 році, можливо, було автономним. З них близько 50 відсотків, можливо, були вершники термін страхування, а інші 50 відсотків теж міг бути гонщикам полісів життя. Середня страхова сума, можливо, склала 48 000 GBP на термін страхування і GBP 64000 на страхування на випадок смерті. Середній щомісячний платіж премії для обох типів критичних політики хвороби могло бути 370 GBP і GBP 380 відповідно.

Є й інші причини, чому люди вирішили взяти критичну охоплює хвороба у Великобританії. Приблизно дві третини продажів критичної хвороби могли б бути зроблені щодо іпотеки. Багато людей, отже, прискорити їх критичних охоплює хвороба з іпотекою. Якщо вони відбуваються, щоб захворіти в майбутньому, що залишився сальдо іпотечних може бути виплачуваних одноразово присуджена їм. Стати найму може бути ще одна причина, яка, можливо, підштовхнула людей до виймаючи критичну охоплює хвороба. Значні обсяги продажів могли бути записані, тому що самостійно зайнятих не пов’язані з доходом на захист процедур, як співробітників компанії. Критичні страхування хвороби може запропонувати свою допомогу у разі, якщо робота втрачена для самозайнятих. Необхідність фінансування дітей так, щоб вони досягають високого рівня освіти, можливо, також сприяли зростанню критичних захворювань політику продажів у Великобританії.

Тенденція критичних збутової політики хвороби були все більше одного моменту його прибуття до Великобританії. Прискорене політики, як видно, виявилися більш успішними, ніж окремі критичні політику хвороба. Тенденція до зростання критичних продажів охоплює хвороба, за прогнозами, продовжиться.