яким самовдоволенням Страхування житла може коштувати вам з

Як рецесія продовжує чинити негативний вплив, це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб переконатися, що ви не платите за шанси в пошуках укриття. Недавні дослідження показали, що британські домовласники переплачуючи на їх домашньому страхування 1,3 млрд. фунтів стерлінгів на рік *, і що майже 58 відсотків домовласників Великобританії не розгледіли їх політики протягом останніх трьох років. **

Немає нагороди за лояльність Головна Страхування

Хоча це може бути привабливим, щоб автоматично оновлювати вашу політику з тим же роком постачальника за роком, цей вид самозаспокоєння має мало фінансовий сенс. Страховики знаю, що більшість клієнтів буде робити це, не дивлячись на те, що ще є у продажу, так що, як правило, щоб не тягнути все зупиняється у спробі зберегти свій бізнес. Замість цього вони концентруються на, пропонує найвигідніші ціни для нових клієнтів.

Придивіться до цін для кращої пропозиції кришку будинку

Як страхові внески можуть значно відрізнятися, золоте правило, щоб провести час ходити по магазинах навколо, ви можете бути здивовані тим, як багато ви можете зберегти досить короткий проміжок часу. Коли робите ваші дослідження, не забувайте дивитися на рівень покриття, а також ціни, а найдешевша пропозиція, не обов’язково буде найбільш повним.

Кращі поради, щоб знизити вартість будинку кришкою

* Магазин навколо використання сайту страхової порівняння, щоб побачити, якщо ви можете збити ціну вашої премії. Усього кілька хвилин стукати на комп’ютері може призвести до економії більше £ 180. ***
* Чи не стрибати на політику страхування житла, пропоновані вашим іпотечний провайдер, не перевіряючи, ви можете отримати більш вигідну угоду в іншому місці, і не припускаємо, що ви повинні прийняти будівель і зміст накрити і того ж постачальника. Пошук дешевих політики окремих будівель, а потім найдешевших політики зміст.
* Додаткова економія може бути зроблено шляхом виплати премії на цілий рік щорічно, а не щомісяця, а за рахунок збільшення добровільної надлишку.
* Пам’ятайте, що в той час як недооцінка вартості вашого змісту може мати залучення знизити вартість вашої політики, це може мати катастрофічні якщо у вас є претензії. Для отримання додаткової інформації, читати те, що не забути при подачі заяви на страхування житла.
* Також переконайтеся, що у вас є свій? Відновлення розумною ціною. Багато хто думає, що вартість відновлення такої ж, як ринкова вартість, коли це дійсно набагато менше. Перешикування калькулятор працюватиме це для вас автоматично.
* Покращення безпеки: кілька доповнень у вашому будинку також може допомогти вам скоротити витрати, такі як установка хорошу сигналізацію, поставивши п’ятирівневого тупики врізних на зовнішні двері, і додавання дію ключем замки на всі доступні вікна.
* Підвищення безпеки: за порівняно невелику рахунок ви можете також підходять пожежна сигналізація і вогнегасники – все це може істотно знизити ціну, яку ви платите.

Допомога в отриманні через процес цитуючи

Нарешті, переконайтеся, що у вас є старі страхові документи в руки, коли відбувається через цитати процес, так як це документи можуть бути використані для довідки – і врятує вас від бігає по будинку, коли його запитали, який тип у вас є замки на дверях.

Ви можете знайти більш корисні поради щодо зниження премій страхування житла тут.

* Припущення, використовувані – 44 відсотків (джерело Mintel) в 16 мільйонів домовласників, які не розгледіли їхнього будинку страхування у Великобританії, помноженому на середнє економії страхування житла та розгублене клієнтів сайту в 2008 році в розмірі £ 185,25.
** Mintel Головна Страхування звіт за 2008 рік та звіт Mintel Агрегатор 2008 року.

*** 24% клієнтів, які отримали цитати страхування житла між 1 січня і 31 березня 2009 року і за умови кращою альтернативою ціною заощадив більше £ 180,74.