яким автострахування Бюро розглядає вимоги

Мотор страхового бюро або MIB ручки претензій розміщених водіїв, які були залучені в ДТП за незастрахованим водієм. У цього агентства є певні принципи, які повинні бути виконані при подачі позову. Якщо ці рекомендації не будуть виконані, що ця вимога не буде оброблений.

коли ж MIB вимагають претензії повинні бути представлені?

Зокрема, претензії повинні бути представлені у встановлені терміни. Будь-яка дорожньо-транспортна пригода, має бути, були доведені до відома поліції відповідно до закону, так що це включає в себе нещасні випадки, в яких водій незастрахованих займається. Позов про травми повинні бути представлені протягом трьох років, які слідують за дорожньо-транспортна пригода. Будь позов про відшкодування збитків на майно повинні бути представлені протягом шести років після аварії.

чи є які-небудь збори, пов’язані з подачею позову до MIB?

На жаль, починаючи з травня 2008 року, двигун страхового бюро має можливість стягувати будь-який водій подачі позову через них надлишок плату в розмірі £ 300. Тому подачі позову дійсно несе з собою невеликий витрата. Однак, це невелика ціна за те, щоб компенсувати частину витрат на будь-які збитки, які сталися під час аварії водій незастрахованих. Це положення знаходиться в місці для запобігання зловживань служба, яка покликана допомогти тих водіїв, які справді її потребує.

Багато з вимог для незастрахованих аварії водій покриті необхідного страхового покриття, і може бути представлена ​​безпосередньо страховику. Водії, які перебувають під загрозою втратити свої ніяких претензій знижку, можливо, слід пред’явити свої вимоги до MIB замість цього. Це абсолютно законно робити.

У деяких випадках в минулому, водії могли б вирішили представити свої претензії на MIB навіть якщо вони мають необхідного страхового покриття, просто уникати їх надмірної зборів. Ця практика, як вважають, зайво збільшило навантаження роботи приділяється MIB. Отже, надлишок плату реалізується на практиці, щоб зменшити число вимог, пред’явлених просто, щоб уникнути надлишкового їх страховика.

Крім того, розміщення плату за перевищення заявлених вимог MIB також може зменшити кількість тривіальних стверджує, що були представлені. Trivial претензій включають в себе такі, як ті нещасні випадки за участю пошкодження транспортного засобу у зв’язку з інцидентом, пов’язаним транспортний засіб вразило щось інше, ніж інший автомобіль.

є адвоката доступна для водіїв пред’явлення вимог з MIB?

Якщо водій став жертвою дорожньо-транспортної пригоди за участю незастрахованих водієм, і він стверджує, його претензії на бюро страхування транспортних засобів, він може мати право на безкоштовне легальне прикриття. Незалежний страховик буде надавати легальним прикриттям для водія пред’явлення вимоги. У більшості випадків, це безкоштовне легальне прикриття пропонується до значення £ 100,000. Так як доступ до безкоштовної юридичної покриву коливається, важливо запитати співробітника на страховому бюро Motor ви на це право. У більшості випадків водії з необхідного страхового покриття, мають доступ до безкоштовної юридичної кришкою або у них є певний тип правового доступності кришки завдяки освітленню.

Intro: Мотор страхового бюро обробляє претензії для водіїв, які беруть участь у незастрахованих аварії водія. Чи знаєте ви, що ви могли б також отримати безкоштовну юридичну обкладинці? Або, що надлишок плати може здійснюватися навіть якщо ви не використовуєте ваш страховик?