яким Техас медичного страхування лікувати вже існуючі умови

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, що обмежує ваші можливості купити медичну страховку, то що захист пацієнта і доступних медичних закону означає для вас? Вже існуючі умови страхування план покликаний розширити охоплення тим, хто вважає неможливим отримати медичну страховку, тому що медична андеррайтингу вказує на їх витрати на охорону здоров’я зростуть перевищує певний поріг.

Оскільки медичне страхування в Техасі керується різні політики андеррайтингу, можливо, що ваша заявка буде прийнята навіть після іншого страховика відмовилася прикрити вас. Якщо це не працює, федеральний уряд робить ставку до п’яти мільярдів доларів, щоб допомогти субсидувати премії для людей, не в змозі отримати медичну страховку протягом не менше шести місяців. На жаль, це покриття не буде доступна до 2014 року.

Does Texas вже є високий ризик страховий пул?

Хоча ці ризики басейнів плануються для кожної держави, 22 урядів штатів вирішили дозволити федеральному уряду управляти їх високих ризиків. Ці держави почали приймати заяви про вступ в басейнах на 1 липня 2010 року.

Техас є одним з 35 держав, які вже мають високий ризик страхового пулу. Якби Ви були в цьому басейні, ви б не дозволили перейти на новий басейн у 2014 році, поки ви не випробували принаймні шість місяців без медичного страхування.

Техас медичного страхування ризиків Басейн був 26478 абітурієнтів станом на листопад 2010 року. Щоб мати право, ви повинні бути законно проживають в Сполучених Штатах або бути громадянином або національною. Як з федеральним високих ризиків, ви повинні були без медичної страховки, принаймні, за останні шість місяців. Крім того, ви, мабуть, було відмовлено в медичної страховки на основі вже існуючих умов або в даний час вже існуючі проблеми зі здоров’ям.

високого ризику планів Техас страхування включають в себе три варіанти

Три варіанти плану доступні через Страхування Техасу Басейн ризику для здоров’я і вибори означають різні премії, франшизи для календарних років, рецепти і призначення доплати звинувачення. Ви також можете вибрати ощадний рахунок здоров’я (HSA) варіант.

Це особливий тип ощадний рахунок, який дозволяє вносити гроші, що отримує відсотки обкладаються податком. Якщо вам потрібні кошти на охорону здоров’я витрати, що не покриваються, ви можете взяти на податкові відрахування для цього рахунок. Більшість, але не всі, охорони здоров’я витрат дозволяють бути покриті за допомогою електронно-цифрового підпису і вам ніколи не доведеться платити податки на кошти використовуються для оплати кваліфікованих витрат. Альтернативні охорони здоров’я, такі як акупунктура і гомеопатія, включені у кваліфікованих вилучень.

Техас страхові плани забезпечують профілактику захворювань

Всі високого ризику плани включають басейн 100 відсотків охоплення в профілактичних цілях, без того, щоб задовольнити будь франшизи, коли в мережі лікарі вказують превентивної діагностики. Це включає в себе щорічний іспит, скринінгів раку, як мамографія і звичайні щеплення від грипу.

Для інших форм охорони здоров’я, 80 відсотків від вартості покривається після франшизи. Сума, яку ви можете витратити протягом календарного року обмежена до $ 5950 на послуги провайдерів в мережі або до $ 7000 для догляду за отримані від з-провайдерами мережі. Плани не обмежують кількість послуг, які охоплюються всього вашого життя.

вивчити всі варіанти на медичне страхування в Техасі

Перевірте з кількома різними медичними Техас страхування, щоб побачити, якщо їх стандарти андеррайтингу дозвіл, що охоплює проблеми зі здоров’ям, як ваш стан. Крім того, незалежні страхові брокери часто більше знайомі з якою компанії, швидше за все, прийняти певні умови. Якщо ви не можете знайти покриття ви хочете на відкритому ринку, зверніть увагу на вже існуючі умови страхових планів (PCIP) через страхового пулу здоров’я Техас.