якими є потреби в страхуванні некомерційні підприємства

Навіть коли справи в економіці йдуть добре, є широкий спектр заходів, що проводяться некомерційними або не-для некомерційних організацій. Є кілька причин. Культурно, ідея волонтерства ваш час на добру справу завжди було сильним. Люди завжди готові дати свій час у надаючи широкий спектр послуг тим, хто її потребує. Коли економіка слабшає і поради рецесії більше людей в бідність, необхідність волонтерство стає більше. Дійсно, чим більше людей, які потребують допомоги, тим більше можливостей є для некомерційних організацій, щоб дати цю допомогу. Додайте до цього соціальні стимули економічного факту, що існують податкові пільги для некомерційних працює бізнес, і ви приходите до реальності, що існують тисячі організацій, що надають бізнес-послуги різного типу в кожному великому місті по всій країні. Вони заповнюють пролом, коли некомерційні організації вийти з ринку, тому що вони не можуть зробити достатньо прибутку. У всіх підприємств, спільним знаменником є ​​бажання зробити операційний прибуток. Різниця полягає в тому, що ви робите з отриманим прибутком. Тим не менше, кожен бізнес має в цілому аналогічні потребам страхування.

Всі підприємства регулюється федеральними та державними законами про зайнятість, умов праці, і так далі. Деякі з них на користь некомерційних організацій, наприклад Федеральний закон про захист Волонтер 1997 захищає добровольців з відповідальності перед третіми особами за умови, що вони діють в рамках своїх обов’язків. Так що, якщо волонтер необережності пошкоджує член Громадської під час роботи для некомерційної, він або вона не буде нести особисту відповідальність. Це дозволяє значно скоротити страхові внески. Всі підприємства повинні здійснювати загальне страхування цивільної відповідальності третьої сторони. Рекомендована сума покриття складає $ 1000000 для відшкодування витрат на оборону і що зазвичай досить, щоб заплатити за шкоду, заподіяну третім особам. Але ця сума повинна бути збільшена, якщо людина обслуговується некомерційної особливо уразливі чи, радше подати до суду, якщо щось піде не так. Простіше кажучи, можуть бути некомерційні фінансово знищені необхідність захищати необгрунтовані позови. Бізнес страхування платить за адвоката, щоб забезпечити, що необхідні лінії оборони.

Якщо ваш бізнес має комерційну оренду приміщень або орендної плати місцях для різних заходів і подій, страхування відповідальності є абсолютно необхідним. Якщо організація надає транспорт, як при використанні транспортних засобів добровольців або автотранспортні засоби, існує позитивна необхідність комерційного страхування автомобілів. Кожен, хто керує транспортним засобом, як частину своїх обов’язків повинні бути охоплені цієї політики. Покладіть навпаки, більшість приватних авто політика виключає покриття, коли транспортний засіб використовувалося “для найму”, що виключає транспортного засобу при його женуть для некомерційних цілей. Організація повинна також забезпечити все обладнання, обладнання та пристосування, використовувані в офісах та інших місцях, де надаються послуги. Співробітники можуть стверджувати, тому що їх майно пошкоджено або вкрадено, тому що вони є жертвами переслідувань чи дискримінації і т.д. посадових осіб та директорів некомерційних організацій повинні ретельно розглянути, чи потрібна їм страхування у свої ролі. Це особливо важливо на ринку малого страхового бізнесу. Існує менше капіталу для задоволення претензій і страхування є необхідною частиною стратегії виживання.