якими є нормальні премій зі страхування життя в нас

Страхування життя це все про управлінні ризиками. При установці типові премій по страхуванню життя, страхові компанії вживають заходів обережності, щоб гарантувати, що їх страхувальникам не вмирають передчасно. Отже, ясно, що це є причиною високої премії у страхуванні життя.

Асигнувань страховиків статусу відображають вплив ризики для здоров’я, пов’язані із захворюваннями, такими як діабет, кров’яний тиск і т.д. (використовуючи назви, такі як стандартні або привілейовані) по відношенню до підлоги, життєву силу і вік тих, хто застосовує Це визначає типові премій по страхуванню життя , що страхувальник повинен заплатити за особливу форму життя покриття.

Страховик повинен перевірити медичну історію сім’ї, його або її способу життя та інших факторів з метою визначення стану і здоров’я, а також вирішити розмір премії. Це, ймовірно, означає, що людина повинна буде пройти обстеження у лікаря. Тому, вкрай важливо для страхувальників, щоб бути чесним, оскільки вони закінчують здоров’я анкеті.

Страхувальники надання невірної інформації, ймовірно, побачити платежів по страхуванню життя премій зупинився, а також анулювання вся їх політика. І це не бажано!

Наприклад, якщо страхувальник заявляє, що він або вона не курить, але в підсумку контракти терміналу раку легенів, бенефіціарами політики, ймовірно, не отримують ніякої користі для здоров’я від страховика.

Тим не менше, певні фактори ризику знаходяться поза контролем людини. Вік і стать також включені. Оскільки жінки мають більш високу тривалість життя в порівнянні з чоловіками, вони повинні платити більш низькі страхові внески на їх страхування.

Чоловіки платять вищі страхові внески на страхування у зв’язку з їх більш короткої тривалості життя, це протилежно тому, що відбувається з жінками. Страхової премії також залежить від віку людини. Молоді люди платять нижчі страхові внески протягом більш, ніж літні люди, а особливо чоловіки, роблять.

Кожен страховик має стандартну ставку для премій зі страхування життя. Якщо ви знаєте, у вас є проблеми, які впливають на здатність застрахувати вас, як краще бути попереду з агентом.

Страхувальник може отримати лікар для надання допомоги в управлінні факторами ризику. Тому, усуваючи фактори ризику мають важливе значення. Наприклад, кинути сигарету звички, обмежити споживання алкоголю, втрачати небажані кілограми, і йти в ногу здорового способу життя. Всі ці великі ідеї.

Особи, які мають проблеми, які впливають на можливість отримати страхове покриття буде стягувати більш високі премії страховими компаніями. Отже, такі агенти можуть запропонувати деякі інші страхові компанії до особистості, яка дає низьку премію політики, незважаючи на ці фактори ризику. У такому випадку, клієнт повинен переконатися, що компанія є надійним, перш ніж приймати рішення.

Тепер, після придбання поліса страхування життя, якщо людям поліпшити своє здоров’я суттєво, важливо для попередження страхових компаній, знизити розмір премії. Страхові агентства потім провести ще один повний медичний огляд людини і знизити розмір премії.