якими є економія від вільної від наркотиків політики

Багато разів, закони і способи організації реагують лише форма здорового глузду. Кожен знає і розуміє, що відбувається. Вони можуть не любити того, щоб визнати, розуміння і обурюються платити додаткові гроші. Але, політика платити, щоб залишатися в рамках закону має найбільший сенс у довгостроковій перспективі. Візьміть наркоманії як класичний приклад. Лі люди зловживають ліками або купівлю вуличних наркотиків, їм потрібні гроші. Невеликий відсоток населення красти, щоб прогодувати свої схильності. Але більшість жінок зайнято. Ці мільйони людей працюють повний або неповний робочий день, збирати свої чеки оплати і витрачають свої доходи нерозумно. Тепер бізнес може сказати, що ніхто з їхніх занепокоєння. Те, що люди роблять зі своїми грошима у свій час це моя особиста справа. Без сумніву, жорсткої лібертаріанців буде обурений цим вторгненням в їх особисте життя за те, що вони сприймають як злочин без жертв. Але сувора реальність дещо інша.

Якщо люди будуть вживати наркотики, перебуваючи на робочому місці, вони майже в чотири рази більш ймовірно, будуть залучені в аварію, ніж не підданим працівника. Це означає, що вони або травмувати себе, тому що їх концентрація бідних або, що ще гірше, вони травмують товариша по службі або члена громадськості. Гірше тому, що роботодавці можуть зіткнутися адміністративні та цивільно-правові санкції, якщо їх співробітники довести небезпеку для оточуючих. Навіть якщо співробітники не є безпосередньо причиною травми, вони, як правило, менш продуктивні, більш імовірно закликати хворий, і часто руйнівним. Національні статистичні дані також показують, що порушення працівниками в п’ять разів більш імовірно, подати позов про компенсацію працівникам. Як роботодавці повинні реагувати на це? Відповідь на це питання, ігноруючи питання недоторканності приватного життя. Всі відповідальні роботодавці повинні примусового встановлення вільної від наркотиків політики на робочому місці. Насправді, це потрібно по боротьбі з наркотиками на робочих місцях від 1988 року, якщо бізнес має намір подати заявку на федеральні проекти і гранти. Існує аналогічна законодавства в більшості держав. У результаті, більшість компаній страхового бізнесу пропонують знижка премії для роботодавців з ефективним без наркотиків політики. Це залежить, але, як правило, від 5 до 7,5%. Очевидно, що страховики контролювати, наскільки ефективно здійснюється політика і може вийти знижку, якщо пов’язані з наркотиками претензій не знижують.

Багато роботодавців не розуміють, яким чином місцеві правила компенсації працівникам працювати. Більшість державного регулювання обмежують або виключають виплату допомог, якщо хтось поранений в результаті їх власної інтоксикації. Ці правила не впливають претензій третіх осіб, коли працівник або член Громадської отримує травму по сп’яніння працівника. Страхування бізнесу завжди потрібно платити на претензію. Таким чином, Мораль ясна. Якщо бізнес знижує рівень вживання наркотиків її співробітниками, і це відображено в числі претензій на страхові поліси, страховики будуть пропонувати триває знижка премії. У той час, коли інші ділові витрати ростуть, економлячи на страховий бізнес вітальний бонус. Тепер додайте в підвищення продуктивності, якщо співробітники мають більш повну концентрацію, якщо прогулів зменшується, і на робочому місці є щасливішими. Нарешті, пам’ятайте, що без наркотиків компанії можуть застосовувати для федеральних і державних проектів і грантів. У цілому, будь-який бізнес, незалежно від розміру, буде почувати себе на користь вільної від наркотиків політики.