якими є відбілювачі зубів в домашніх умовах і як я можу вибрати кращий для мене

Які відбілювачі зубів в домашніх умовах і як я можу вибрати один з кращих для мене?

Є кілька типів продуктів, доступних для використання у вашому домі. Їх також можна обійтися вашим стоматологом або підібраними в вашому районі аптеці або супермаркеті.

Дозволяє мати дискусію щодо відбілюючих розчинів. Відбілюючі розчини містять пероксид, який стане справді відбілювач зубної емалі. Ці продукти в цілому використовувати вимірювання перекису карбаміду, як відбілювання або відбілюючий агент. Пероксиду карбаміду приходить в деяких різних концентраціях. Ви помітите, рівні в десять, шістнадцять, і двадцять два відсотки.

Велика кількість перекису основі відбілювачі буде, як правило, приходять в гелі і поміщають в капа або лотка. Інформація для їх використання буде змінюватися. Деякі інструкціями продукту зажадає вранці і ввечері засіб кожен день протягом двох тижнів. Деякі з подальшого відбілювачі вимагають нічного використання для однієї або двох тижнів. Якщо ви отримуєте відбілюючий розчин з вашого стоматолога, лікар побудує вам уста охорона, яка відповідатиме вашим зубам згідно із затвердженою процедурою. Це величезна перевага, так як лоток буде більш зручно носити. Ті, придбані в магазині одну гребінку кожні один плюс може бути незручно. Це не рідкість для того щоб закріпити ці магазині купили ті, з ножицями, щоб допомогти з потрібним. В даний час кращим відбілювачі зубів, призначених для використання на дому, повинні подаватися через ваш стоматолог. Ці стоматолога обійтися відбілювачі використовувати десять відсотків перекису карбаміду і є тільки ті, які несуть друк ADA.

Ви також, можливо, планують поговорити з вашим стоматологом, якщо ви володієте будь-якого болю. Щоб дати вам приклад, ваші зуби можуть рости, щоб бути чутливим протягом усього періоду, поки ви використовуєте відбілюючий розчин. У багатьох випадках цього лиха є недовгим і, як правило, йдуть, як тільки процес відбілювання закінчилася. Деякі люди володіють додатково м’якої тканини або гумки ніжність цього, може бути, або прийти з лотка, ну ніяк не в’яжеться або з розчину, що були в контакті з яснами. Якщо рішення на яснах і дратує їх, то ви можете скористатися ватним тампоном або серветку, щоб видалити його з ясен. Якщо у вас є питання або відчуваєте цих побічних ефектів, то ви повинні обговорити їх разом з вашим стоматологом.

Як щодо відбілюючих зубних паст? Всі зубні пасти допоможе усунути зовнішні плями при дії м’яких абразивних матеріалів, що містяться в зубній пасті. Відбілювання зубів зубні пасти, які включають ADA друк Прийняття мають виняткову хімічну або полірування агентів, які поставляють додаткову ефективність видалення плями. На відміну від відбілювачі, ці ADA Прийняті продукти не змінити реальний колір зубів. Іншими словами відбілювання зубної пасти не позбудетеся від плям, які накопичувалися протягом багатьох років. Ваші зуби підтримувати крихітні тріщини і тріщини, які тримають плями. Лоток відбілювачі найкраще підходять для цих плям.