якими є відбілювачі зубів в домашніх умовах і як я можу вибрати правильний вибір для мене

Які відбілювачі зубів в домашніх умовах і як я можу вибрати кращі для мене?

Існують різні види пропонованої продукції призначений для використання у вашому домі. Вони можуть або можна обійтися вашим стоматологом або отримали у вашому співтоваристві аптеці або супермаркеті.

Поговоримо про відбілювання комплектів. Відбілюючих розчинів мають перекис, яка буде насправді відбілювач зубної емалі. Ці продукти зазвичай використовують відсоток перекису карбаміду, як відбілювання або отбеливающего агента. Пероксиду карбаміду поставляється в декількох різних концентраціях. Ви відкриєте для себе рівні в десять, шістнадцять, і двадцять два відсотки.

Більшість відбілювачі на основі перекису в середньому буде приходити у вигляді гелю і розташовані в капи або лоток. Інформація для їх використання будуть різними. Інформація про деякі продукти буде закликати до вранці і ввечері кожен день лікування протягом двох тижнів. Деяка кількість з додаткових відбілювачі вимагають нічного використання для однієї або двох тижнів. Якщо ви отримаєте відбілюючий розчин з вашого стоматолога, лікар зробить вас капи, які задовольнять ваші зуби згідно із затвердженою процедурою. Це величезна перевага, так як лоток буде більш зручним у використанні. , Отриманими від магазину під одну гребінку всіх і може бути незручно. Це не є незвичайним, щоб скоротити ці магазині купили ті, з ножицями, щоб допомогти з потрібним. В даний час кращі відбілювачі зубів призначений для використання в домашніх умовах має подаватися за допомогою вашого стоматолога. Ці стоматолога обійтися відбілювачі використовувати десять відсотків перекису карбаміду і є єдиними, які включають в себе печатку ADA.

Крім того Ви можете планувати, щоб поговорити з вашим стоматологом, якщо у вас є будь-які подразнення. Щоб надати вам приклад, ваші зуби, можливо, буде стати чутливим в якийсь момент часу, як ви використовуєте відбілюючий розчин. У багатьох випадках це роздратування є недовгим і, як правило, йдуть як тільки процедура відбілювання закінчена. Деякі люди додатково мати м’яких тканин або біль ясен цього, може бути, або надходити з відсіку, не відповідати розмірам або через рішення, які були в контакті з яснами. Якщо рішення на яснах і дратує їх, то ви зможете скористатися ватним тампоном або тканиною, щоб усунути його з ясен. Якщо у вас є питання або відчуваєте цих побічних ефектів, то ви повинні обговорити їх разом з вашим стоматологом.

Як щодо відбілюючих зубних паст? Всі зубні пасти допоможе усунути поверхні плями допомогою дії ніжні абразиви, що містяться в зубній пасті. Відбілювання зубів зубні пасти, які несуть друк ADA Прийняття мають виняткові хімічні або поліруючі агенти, які пропонують додаткову ефективність видалення плями. На відміну від відбілювачі, ці ADA прийнятих продуктах не змінюють фундаментальні колір зубів. Іншими словами відбілювання зубної пасти не позбудетеся від плям, які накопичувалися протягом багатьох років. Ваші зуби мають крихітні тріщини і тріщини, що досвід плями. Лоток відбілювачі найкраще підходять для цих плям.