який є кандидатом на довгий термін страхування по догляду

Зробити, щоб досягнення у сфері догляду за способом життя і здоров’я, ми стали жити довше, ніж будь-коли. Отже, хто повинні орієнтуватися на цей вид страхування?

Було б дуже допомогти нам, коли ми робимо фінансового планування мати реальну хорошу кришталеву кулю. Якби ми знали напевно, як довго ми будемо жити, і тільки те, що наше майбутнє здоров’я збирався бути, у нас не було б ніякої проблеми прийняття рішень з управління ризиками таких ідей, як страхування. Не можна сказати, що станеться в майбутньому, і ми повинні зробити ці важливі рішення, засновані на досить невизначені фактори.

Кому потрібні Довгострокове страхування по догляду? Відповідь на це питання досить простий. Це дійсно люди, які мають багато втратять хто її потребує найбільше. У Сполучених Штатах, не існує універсального плану охорони здоров’я, що забезпечує покриття для всіх. З іншого боку, люди, які не мають жодних активів і низькими доходами можуть отримати деяку допомогу від різних програм, якщо вони будуть не в змозі піклуватися про себе.

Довгостроковий догляд зазвичай визначається як потребують допомоги, надаючи деякі з основних функцій життя. Вони будуть включати харчування, одягання, і переміщення з одного місця в інше. Люди отримують допомогу і довгостроковий догляд в будинках престарілих, а іноді і в їх власних будинках від санітарки й інші особи. Незважаючи на тривале лікування часто сприймається як проблема для літніх людей, статистичні дані не підтверджують це. Щось на зразок 40% всіх людей, які отримують тривале лікування не досягли віку 65 років.

Добре відомим прикладом є актор Крістофер Рівз які представлені розширені довгострокового догляду майже дев’ять років до його смерті. Проблема в тому, тривалого лікування можуть бути дуже дорогими. Коли у людини є активи, які призводять до виключення їх з одержують державну допомогу, ці витрати будуть зводити нанівець ті активи, досить швидко. Довгостроковий догляд так і назвали так часто, він може поширюватися протягом дуже довгого часу. У більшості випадків, медичне страхування не дати відповідь, як це зазвичай не поширюється на довгостроковий догляд. Витік активи дозволять швидко створити фінансові проблеми грошима, які призначені для інших цілей, необхідних для оплати догляду і більше не доступні. Це де довга Політика термін страхування вступає в гру.

Важливо бути в курсі винятків в більшості Довготривала політика догляду. У більшості випадків, вони не платять за вже існуючі медичні умови, такі як хвороба Альцгеймера, і вони не будуть платити за медичну допомогу необхідні для психічного стану. Довгостроковий догляд необхідні в результаті самостійного завданих травм, таких як спроби самогубства, також буде виключена. Це людина, яка створила деякі фінансові активи або планують зробити це в майбутньому, що слід розглянути придбання довгострокових страхування по догляду термін. Стара приказка нагадує нам, що люди, які не мають нічого, немає нічого, щоб програти. Це люди, яким є що втрачати, хто може бути доцільно розглянути політику Довгі Догляд термін як частину свого комплексного пакету страхування.