який є високим ризиком водій

У світі авто страхування, ризику водіїв отримати трохи любові. Власники автомобілів віднесені високого ризику мають мало надії на кваліфікацію дешевого автомобіля. Компанії не дають недорогі страхування автомобіля для більшості власників автомобілів, у тому числі ризикованих водіїв. Існують різні типи драйверів високого ризику в розрізненні страхових компаній. Що змушує вас ризикованим драйвера?

1. Будучи підлітком – Підлітки ставляться до категорії високого ризику водіїв через свою недосвідченість і любов до пригод. Ці дві спільні риси молодих водіїв зробити їх ймовірних кандидатів на страхування автомобіля стверджує, через відповідальність, збитків, і нещасних випадків. Постачальники поставити високу ціну на охоплення більшості підлітків.

2. Маючи DUI випадку – Один одномісний доповідь водіння в нетверезому вигляді достатньо, щоб змусити страхові компанії вважають, що ви повинні платити високі страхові внески. Вони не довіряють людям, які були затримані поліцією в результаті недбалого ситуаціях, як водіння в стані алкогольного сп’яніння. Причина вже дано. Ви є загрозою для вашого автомобіля, себе та інших, якщо ви їдете в той час як під впливом наркотиків або алкоголю.

3. Порушення правил дорожнього руху – водії, які порушують простих правил водіння і дорожні знаки нерозважливих і безвідповідальних водіїв. Вони мають більш високі шанси досягнення аварії на дорогах. Компанії хмуритися на ті з імовірністю наявності дорожньо-транспортних пригод, тому що це означає, що вони повинні були б витратити для застрахованої власника автомобіля, що відповідає за нещасний випадок. Наскільки це можливо, тримайте водіння запису чистою. Чим більше випадків порушення правил дорожнього руху, тим більш високі страхові внески ви отримаєте.

4. Чи не отриманні страховки – отримання охоплення корабля дуже важливо для власників автомобілів і водіїв. Невиконання цієї вимоги є порушенням закону і вважається серйозним злочином. Безпосереднім результатом буде позбавлення права керування на термін часу. Там може бути 28 днів, позбавлення водійських прав за перше порушення. Наступні злочину може привести до більш серйозних наслідків, у тому числі більше заборон і величезні штрафи. Компанії не люблять дви звітів. Кращим варіантом є, щоб отримати покриття, перш ніж вести свій автомобіль. Крім того, зверніть увагу на дату, коли ваше авто страхування припиняється. Продовжити її до закінчення терміну придатності, щоб уникнути штрафів.

Якщо Ви турбуєтесь? Ви повинні бути, але, будьте впевнені, що з високим ступенем ризику статусу не триває вічно. Якщо ваш стиль водіння поліпшується, ви можете вийти з ризикованих статус. Є багато способів поліпшити своє становище. Один з них, переконавшись, що ви носите страхування автомобіля під час водіння. Якщо ви новий тримач охоплення, ви будете перебувати під високим політики автомобіля страховий ризик протягом шести місяців поспіль. Ви порадили триматися у відповідності з політикою, поки високим ризиком статус не буде знято.

Прийом кілька квитків і в причетності до кількох дорожньо змушує вас ризикованим водій протягом трьох років. У цей період ви будете мати справу з високими страховими внесками, що не є добре для ваших фінансів, але у вас немає вибору. Вам доведеться докласти зусиль, щоб стати кращим водієм, поки ваш останній порушення не падає вашої запису.

Високий ризик водії повинні говорити з їх годувальниками своїх можливостей. Вони повинні також магазин для страхових пропозицій, щоб знайти кращий варіант. Але, дешеві покриття не слід очікувати, тим часом.