який компонент страховий поліс автомобіля найбільш життєво важливих для застрахованих

Багато людей відносяться до їх страхового ID карту як їх політику страхування автомобілів. Крім того, інші чоловіки і жінки вважають, що політика Page Декларація є реальної політики. Ці два випадки докладно пару непорозумінь про те, що складові політики автострахування.

Фактична політика авто включає в себе ряд форм, роздруківки, і брошури, які ідентифікують людей застраховані і те, що покрито, кількості та умов страхування, виключення і будь-який інший схвалень.

Auto ID карти: Це роздруківка, яка використовується в якості юридичної докази страхового покриття на конкретному транспортному засобі. ID карти Страхування це не політика. ID карта призначена для відображення в правоохоронних людей, щоб продемонструвати існуючі покриття відповідальності на конкретному транспортному засобі. ID карта повинна показати ефективну та термін придатності, а також ідентифікаційний номер транспортного засобу авто. Імена всіх водіїв не повинні бути перераховані на карту, щоб бути дійсним. Крім того, ID картки не повинен проявляти, якщо політика має необов’язковий покриттів, таких як повне охоплення.

Політичну декларацію: Це одне або 2 сторінки документів, які перераховані деякі елементи, такі як:

(1) Назва та адреса страховика,
(2) адресу та ім’я агента
(3) адресу та ім’я застрахованої особи
(4) дати початку і закінчення і час політики,
(5) автомобілі покриті,
(6) Вид страхового захисту, і
(7) меж страхування відповідальності

Знову ж, ваша заява сторінці, не ваша політика, але є його частиною.

Одним з найбільш важливих елементів у політиці декларації типу і меж зони. Страхування відповідальності в Іллінойсі повинна виконати певні керівні принципи держави і мінімальним специфікаціям. Нижче наведені покриття ви можете знайти на страховий поліс авто Іллінойс:

мінімальні обов’язкові покриттів
-Відповідальність за тілесні ушкодження: Це обов’язковий межа в штаті Іллінойс. Це покриття поставляється з мінімальною межею $ 20 000 на людину, $ 40000 в аварії.
B-Майнова шкода Покриття: Інший обов’язковий охоплення в штаті Іллінойс з мінімальним межах $ 15 000 за авто.
C-незастрахованих автомобілістів Тілесні ушкодження: Також обов’язковим в Іллінойсі і забезпечує страховий захист тілесних ушкоджень застрахованої особи у випадку, якщо застрахований вразило тих, хто опинився юридично незастрахованих. Найменша кількість покриття в Іллінойсі становить $ 20 000 на людину, $ 40000 в аварії.

покриттів, які не підлягають обов’язковому страхуванню
Underinsured Автомобіліст травму. Це добровільне покриття в Іллінойсі та страхові компанії не повинні використовувати цей охоплення, якщо політики не перевищують межі мінімальних меж держави. У цьому випадку клієнт може відмовитися від цього покриття, але в письмовому вигляді.
Незастрахованих збитку Автомобіліст: Обкладинки застрахованого транспортного засобу тільки у випадках, коли автомобіль вдарив кимось, хто на законних незастрахованих. Це не потрібно, якщо ви купуєте повне охоплення.
Медичними платежами. Це покриття забезпечує захист для медичних і похоронних витрат застрахованих осіб у разі, якщо вони залучені в автокатастрофі. Охоплення сума варіюється від нуля до $ 5000 з нестандартним страховиків автомобіля, і пропонують до $ 25 000 з певними переважними авто страхові компанії.
Особиста захисту травми: Додатково в Іллінойсі, але є обов’язковим у державах, які не випливають ніякої системи винної відповідальності. Він передбачає виплати на поховання та медичні витрати до межі політики в будь-якому випадку аварії автомобіля пов’язані між собою, незалежно від вини (за аналогією з медичним оплати.)
Всеосяжне і зіткнень: Хоча він є необов’язковим, цей транспортний засіб необхідно, якщо у вас є кредит на застрахованому автомобілі. Він забезпечує захист у разі втрати вашого авто через аварію, крадіжки, пошкодження водою, вогнем і т.д.
Буксирування Компенсація: Забезпечує рахунок тягачем у разі, якщо ваш автомобіль потрапив у непокритий збиток (механічні проблеми не покриті збитки.)
Замініть Транспорт: надає обмежені суми платежу (тобто $ 25 на день) протягом заміну транспорту, протягом певної кількості днів (тобто 20 днів) у разі, якщо ви страждаєте непокритий збиток до Вашого автомобіля.
Спеціальний репортаж обладнання: Додаткове в штаті Іллінойс. Вона забезпечує покриття для додаткового доповнення, які ви поклали в транспортних засобах (перетворення, колісні диски, телевізори і т.д.)
GAP страхування: Додатково в штаті Іллінойс. Вона забезпечує платежі за різницею того, що компанія платить і суму заборгованості за кредитом на автомобіль (щілини) у разі повної загибелі.

Правила та умови: У цьому розділі перераховані визначення і положення вашої політики, ваші обов’язки і відповідальність і обов’язки та відповідальність страхової компанії. Це одна з найбільш важливих частин, які вам необхідно прочитати для того, щоб отримати краще використання вашої політики.

Винятки: У цьому розділі будуть перераховані проблеми і випадки, коли не буде ніяких зобов’язань, вашої політики. Ви повинні знати цього розділу дуже добре, тому що він може допомогти вам запобігти можливі проблеми при подачі позову.