яка історія американської компанії по страхуванню життя

Американський генерал життя та від нещасного випадку страхова компанія, в даний час зазвичай називають американський генерал, був названий так тому, що вони пропонують безліч різних послуг для мільйонів американців. Вони пропонують безліч різних «загальна» полісів страхування життя, які пропонують цілий ряд заходів на вибір, клієнти, які хочуть купити термін страхування життя. На сьогоднішній день більше 4 мільйонів чоловік в Америці насправді використовувати американські генерального страхового поліса або дешевих цитатою страхування, і це включає в себе як особисті, так і бізнес-держателі політики. Окремі кришки, що проводяться цими двома сторонами відрізняється дуже, і не тільки між цими двома групами. Комерційні умови сильно відрізняються в особистому плані, проведеним Організацією.

AG є стабільним?

Є дійсно багато різних компаній зі страхування життя на всій території США, які можуть запропонувати поліс страхування життя, такі як ті, які пропонуються. Багато з цих компаній також пропонують великі ставки і стимулів для потенційних страхувальників, однак, це не означає, сказати, що ці компанії будуть навколо назавжди – таких, як недавнє вливання капіталу урядом США в AIG. Це дійсно допоможе стабілізувати компанії в цілому, але ви повинні бути обережні, коли хочуть “інвестувати” свої гроші для себе і своєї сім’ї. Ви повинні прийняти рішення про компанію, яку ви обираєте на репутацію, але ви також повинні поглянути на свої фінансові рейтинг і статус, який надасть Вам поточну картину того, як на ринку переглянути компанія (AIG в даному випадку), а її активи в ширшому економіки. Є багато різних незалежних фінансових контролерів рейтинг там, які діють в якості джерела для споживачів на фінансовому світі.

Деякі з цих найпопулярніших компанії включають Стандартний & Poors, Fitch Ratings та Investors Service Moody ‘s, і всі ці забезпечують рейтинги низки компаній, які вільно доступні для широкої публіки. Існує також загальна система до ступеня будь-яка компанія, яка торгує, яка була в порівнянні з американською системою класифікації школі; вважається дуже, дуже добре, в той час як F означає, що компанія знаходиться в поганому становищі, і може оголосити дефолт «нормально “У найближчому майбутньому – остання компанія не отримає мої інвестиції, і крапка. Американський генерал Життя і компанії страхування від нещасних випадків було в минулому отримав + + ‘и і золотий рейтинг, який означає, що компанія стабільна, однак, недавнє втручання уряду США в деяких компаніях в цьому широкому страховому ринку дасть деякі люди не наважуються реакція на укладенні «угоди» з такими компаніями.

Як вони формуються?

Американський генерал був сформований на початку минулого століття в 1900 році, перші торги в штаті Теннессі. Оригінальна назва організації було «Національний хворих і нещасних випадків Асоціації Нешвілл”, і протягом деякого часу багато скоротило цей Корпорації NLT. Пізніше, компанія вирішила, що для того, щоб рости і утвердитися на ринку, їй необхідно буде партер з іншою аналогічною фірми на ринку, і тому він вирішив створити спільне підприємство з техаської компанією під назвою американський генерал корпорації, в 1982 році. З тих пір організація прийняла цілий ряд різних назв, в той час як придбання деяких невеликих страхових компаній. Це дозволило компанії побудувати зростаючої клієнтської засновані по всій країні, з прогресуванням протягом останніх 30 років.

Компанія орієнтована на страхування потреб окремих осіб на ринку, і, хоча вони дійсно пропонують послуги для своїх працівників, деякі взагалі вважають ці “пропозиції”, щоб не бути занадто майбутньому. Основним напрямком, що фірма пішла в це створити в рамках «середнього ринку» (у страховому жаргоні), пропонуючи термін страхування, загальне охоплення і свої фірмові «Якість життя Страхування».

Останній політику вище, то це новий вид страхування, який пропонується для громадськості. Цей процес включає в себе надання гроші своїй родині і близьких, перш ніж ви насправді вмирають і став хітом багатьох американців по всій країні. Ці гроші заплатив, але допоможе оплатити будь-які рахунки ви повинні спуститися з хворобою, чи йде мова про серйозні або загрожують життю. Ці гроші також допоможе, якщо ви стали інвалідами під час вашого виходу на пенсію, або навіть раніше вийти на пенсію через нього, і може платити за будь-яку допомогу, яка вам може знадобитися.