яка страховка вам потрібно ЗАЩИТ вашої сім’ї – частина 2

Ендрю Merricks, начальник відділу інвестицій в Брайтоні на основі фінансового консультанта Скеррітта Консультанти, попереджає, що це дуже короткозора людей не мають страхування життя та / або страхування критичних захворювань, як він наполягає на тому, що життя складається з двох основних ризиків – проживають або занадто довго і вмирають надто рано. “Це абсолютно необхідно мати деякі кришку на місце – особливо якщо у вас є молода сім’я”, говорить він. “У ці дні ви повинні побудувати свій власний маленький держава загального добробуту, тому що ніхто не буде робити це за вас.”

Метт Морріс у LifeSearch говорить зараз саме ідеальний час для покупки такої політики, оскільки є деякі дуже конкурентоспроможні навколо премії через жорстоку, що борються за бізнес у галузі. «Вартість страхування життя впала -. Падіння близько 40 відсотків за п’ять років він ніколи не був дешевше”, додає він. “Критична промисловості хвороби виплачується на 84 відсотків претензій в 2006 році – в порівнянні з 81 відсотками у минулому році.”

Завжди перевіряйте, що страхове покриття у вас вже є, перш ніж приймати будь іншого. У Вас вже є інвестиційна політика чи ваша зайнятість пенсійного фонду надати Вам будь-яку обкладинку?

Кращий спосіб підрахувати, скільки покриття вам потрібно, це працювати, скільки вам потрібно буде забезпечити такий же рівень життя протягом року, а потім раз його 25 років. Мінімальна сума, необхідна повинні окупитися будь-якої заборгованості і забезпечити одноразова для всіх ваших утриманців.

Отримувати кращі пропозиції

При виборі політики дуже важливо, щоб ви прочитали керівництво, що багато страховиків мають умов і хвороб, які вони охоплюють. Він буде перерахувати все, і повинні бути дуже чіткими і легко зрозуміти. Ви також хочете, щоб побачити документацію з ключових особливостей політики, яка буде включати в себе всі переваги і винятків.

Коли хтось бере на себе відповідальність за іпотеку вони, як правило, рекомендується придбати захист критичної хвороби, але повинні ходити по магазинах навколо, а не тільки зробити перший політиці запропонував.

Якщо ви починаєте платити ці премії, коли ви молодше, вони значно дешевше, на відміну, якщо воно залишається, поки ви не старше, коли кришка збільшується досить помітно.

Страхові внески можуть бути скорочені на відмову від куріння сигарет. Фіона Джексон, глава захист на Кооперативне страхування каже: “Відмова від куріння може врятувати людей значну суму грошей, а також, ми сподіваємося, в результаті чого більше і кращої якості життя”

Якщо ви припините палити, ви можете вибити стільки ж, скільки від третє життя, критичних захворювань і доходів премій страхового захисту, так як доказів того, що у нас тепер є доводить, що куріння може призвести до серйозних захворювань і загострює будь-яких інших існуючих медичних умов.

Якщо ваші обставини змінилися ви, можливо, доведеться змінити ваші політики.
Ніколи не думайте, що як тільки ви купили вашу політику, що ви можете просто продовжувати своє життя і забути про неї. Завжди дуже добре обізнані про кришку у вас є і бути впевненим, що якщо з якої-небудь причини ваші обставини зміняться, або, збираються змінити ваші політики повинні врахувати ці зміни. Очевидні приклади міняють робочі місця, або ви маєте намір мати більше дітей, регулярно розглядати все, що може призвести до збільшення витрат, щоб жити і повинні бути охоплені, якщо ви не в змозі працювати.