яка компанія медичного страхування на вибір

Іноді не всі найбільші страхові компанії є кращими. Ось чому, коли справа доходить до визначення верхньої здоров’я нації страхових компаній це наймудріший шукати не-упередженість досліджень. Це просто, щоб отримати багато кількість результатів в Інтернеті, але не легко довіряти домашніми знайомі імена або звітів. Не погоджуйтеся на дослідження, проведене великий бренд, так як багато хто з більш знайомих з них. Замість цього, медичне страхування порівнянь робиться заради визначення провідних компаній медичне страхування повинно проводитися тільки третіми особами, які не викликані фінансовими стимулами від одного провайдера або інший.

Один цікавий факт про медичних страхових компаній у тому, що провідні компанії медичного страхування зазвичай не загальнонаціональних провайдерів. Наприклад, у дослідженні, проведеному незалежною США Новини та World Report, Blue Cross і Blue Shield, яка є загальнонаціональною компанії, увійшла до числа чотирьох в країні для медичних страхових компаній. Однак, це був не компанії в цілому, але замість Blue Cross і Blue Shield штату Массачусетс отримати місце в першій п’ятірці. Штату поділ цієї національної компанії виявилося кращим постачальником компанії. У результаті різних операцій в більшості компаній на основі регіону або розташування і як визначається державними законами, тільки дослідження, які рангу страховиків на такому рівні дійсно можна порівнянні провайдерів.

Крім того, прагнучи до верхньої медичних страхових компаній для особистого покриття переконайтеся, що Ви шукаєте дослідження, яке має відношення до вашої конкретної сімейних потреб. В основному, люди шукати кращих постачальників медичного страхування для своїх старих, в той час як інші захочуть подивитися на дослідження, яке знаходить провідних компаній медичного страхування для сімей або окремих осіб.

Якщо ви закінчили шукає поглядом кращих топ медичних страхових компаній ‘, щоб побачити, який, якщо будь-який з них, забезпечують кращий планів медичного страхування для ваших конкретних потреб охорони здоров’я. Деякі компанії спеціалізуються на покриття для певних захворювань (таких як рак або серцевий догляд), а інші пропонують плани, які підходять для малого бізнесу найкраще. У широкий спектр опцій, це може бути важко відрізнити верхній медичних страхових компаній в Америці від тієї, що краще для вас. Ось чому так важливо враховувати безліч фактів при виборі кращого постачальника. Не забудьте врахувати інші фактори, що включають витрати премії, франшизи і варіантів покриття.

Крім того, це розумно, щоб подивитися на план, який пропонує покриття для кращих лікарів лікарні або в вашому районі. Деякі люди знаходять це особливо важливо, що їх страхова компанія покриває їх, поки вони знаходяться в поїздці, навіть на міжнародному рівні. Порівнянь Медичне страхування не повинні бути непростим завданням. Подумайте, що вам дійсно потрібно, а що краще для вас. Коефіцієнти не хорошо, що ви знайдете правильного постачальника для вас, і не важливо, що великі дослідження говорять, постачальник, який відповідає вашим потребам, буде одним з найкращих медичних страхових компаній у вашій книзі!