яка компанія медичного страхування в Каліфорнії є правильним для Вас

Якщо ви вже знаєте це чи ні Каліфорнія має багато варіантів для медичного страхування. Є компанії, які всі ми чули, і є кілька компаній, які ми ніколи не чули. При всіх медичних страхових компаній, там ви можете бути здивовані, що ці відмінності, і який з них підходить саме вам.

Перший в штаті Каліфорнія медичними страховими компаніями ви повинні дивитися на є; Етна, Assurant, Blue Cross, Blue Shield, HealthNet, Kaiser, Nationwide, PacifiCare, кельтські та нова компанія, яка буде доступна в Штат Каліфорнія Золота правила. Це найбільші перевізники, які доступні в штаті Каліфорнія. Якщо ви шукаєте в будь-який інший компанії, яка не була згадана раніше, будьте обережні. З усіма медичному страхуванню підійшовши є компанії, які полюють на людей з низькими преміями та обхвату, яка не покриває нічого. Вони просто там, щоб зробити швидкий колекція Купити долар стільки премій, як вони можуть, перш ніж скасувати охоплення. Тримайтеся подалі від компаній, які ви ніколи не чули, не має значення, що вони говорять вам. Якщо ви почуєте щось на кшталт: “доступне медичне страхування для самозайнятих”, біжи.

Друге, що ви повинні зрозуміти, що фактична вартість страхування незалежно від того, якій компанії ви йдете з приблизно такою ж. Так, як страхові компанії мають так багато різних планів з різними преміями? Якщо мова йде про великої страхової компанії і компанія зіткнулася ефективно, що, як ви отримаєте велику премію з великим охопленням. Що створює різні ціни для покриття творчий аспект страхової компанії розробляють свої плани. Те, як вони роблять це шляхом франшизи, доплати, співстрахування, франшизи лікарського забезпечення, будь то план охоплює маркою наркотиків або непатентовані ліки тільки, материнства охоплення, максимальне з кишені, франшизи і доплат для всіх видів різних послуг.

Ім’я, яке ми всі знаємо, є Blue Cross Blue Shield. Blue Cross була приблизно з рецесії 1929 року, і він раніше коштував всього 1 цент на день. Раз є зміни з тих пір, але ім’я Синій хрест ще на місці. Blue Cross була протягом багатьох років найбільш стабільних найбільший постачальник медичного страхування в Сполучених Штатах. Їхня стратегія тримати ставки стабільні й мають стабільне підвищення ставок. У той час як більшість інших планів може знизити свої ставки, щоб отримати більше людей на їх покриття, а потім продовжувати збільшувати свої ставки. Там Тому, як деякі плани могли б бути більш привабливим в премії на даний момент протягом довгого часу в кінцевому підсумку вони повинні наздогнати фактичні показники здоров’я страхового ринку. Колись компанія повинна брати з людей більше за медичне страхування в майбутньому, так що вони можуть дати більш доступними ставками сьогодні. Blue Cross дасть однієї з найбільших сортів планів на вибір і ви завжди можете знизити план, минаючи андеррайтинг є щомісячні премії, бо дорого.

Найбільш конкурентоспроможних медичного страхування ви зможете отримати у Каліфорнії сьогодні через Етна і один раз золоте правило планує вийти Об’єднаних Охорони здоров’я потім Золоте Правило плани будуть найбільш завершальний плану. Щоразу, коли більшість великих страхових компаній входить в нову державу з новим планом, що вони роблять план більш войовничим просто захопити відсоток ринку, що в кінцевому підсумку компанії доведеться підняти ставки до ринкового рівня. Етна планів в Каліфорнії є найбільш конкурентоспроможними. Це де ви можете отримати саму покриття для ваших грошей. Майте на увазі, що індивідуальні Етна планує в штаті Каліфорнія не покривають материнства.

Assurant охорони здоров’я Плани здійснюється через Fortis Insurance компанії, яка є 26-й найбільшою компанією в світі, і страхова компанія Fortis була приблизно з 1892 року. Assurant плани здоров’я найбільш широко прийнятої та гнучкі плани, які доступні на ринку сьогодні. Assurant охорони здоров’я Плани використовує десятки мереж провайдерів Національна щоб дати вам найбільший в світі вибір лікарів у Сполучених Штатах і в усьому світі. Assurant плани здоров’я тільки плани, які буде охоплювати вас у всьому світі як вони будуть охоплювати вас у Сполучених Штатах. Існує велика різниця, коли страхова компанія говорить, що ви застраховані на випадок надзвичайних ситуацій по всьому світу. Страхова компанія може прийняти остаточне рішення про те, що це правда надзвичайного чи ні. Assurant охорони здоров’я Плани не мають таких обмежень. Assurant є єдиною компанією, яка дозволить вам переїхати в інший стан, минаючи процес андеррайтингу знову і знову. Це означало, що при цьому більшість компаній, навіть якщо це один і той же компанії, якщо ви переходите з одного стану в інший ви повинні скасувати політику ви в поточному стані і повторно звернутися в державі, що ви переїжджаєте в. Зворотною стороною з Assurant в деяких штатах в тому, що вони не є найбільш конкурентоспроможними і важче отримати схваленим для. Якщо Ви розглядаєте HSA плану Assurant є кращим варіантів, доступних для людей і сімей.

Блакитний Екран Каліфорнії є велике охоплення, особливо якщо вона молода сім’я шукаєте план з материнством охоплення і для сім’ї, де один з дорослих про плани значно молодше, ніж інші. Blue Shield засновує свої щомісячні премії з наймолодшим основним держателем політики. Це може бути будь-яка доросла в сім’ї. Blue Shield плани мають низький максимум з кишені і широке визнання з лікарями. Багато лікарів в штаті Каліфорнія воліють синій щит, тому що плани Blue Shield відшкодовує їх швидше, ніж більшість інших страхових компаній. Майте на увазі, що в деяких державах Блакитного хреста і Блакитного щита та ж сама компанія, в штаті Каліфорнія це два різних страхових компаній, що конкурують за ваш бізнес.

HealthNet Каліфорнія є страхової компанії доступні в західних штатах. Плани HealthNet сім’ї доступні за ціною, мають одні з найнижчих максимум з кишені і призначені для здорових людей і сімей. Нова лінія плани формі HealthNet не є їх популярними без франшизи плани ПФО. Які не є найбільшим плани для сімей. Без франшизи планує не призначені для сімей, так як вони мають дуже високу максимальне з кишені відьма може бути відмінно підходить для одного здорових осіб. HealthNet Каліфорнії також пропонує одні з кращих HMO планів, наявних на ринку.
HealthNet простий дизайн і доступні плани ідеально підходять для здорової сім’ї. Як їх сім’я планує роботу, що як тільки ви зустрічаєте Вашої франшизи HealthNet платитимуть 100% за всі ваші медичні витрати після цього. Зворотною стороною є те, що їхні плани сім’ї не покривають регулярних відвідувань лікаря хворим. Гроші, які ви збираєтеся економити щомісяця буде шлях цінність Ні, не мають відвідування лікаря закрито, поки франшиза зустрілися. Все, що ви отримаєте те, тарифами, що має HealthNet з лікарями і лікарнями. Ваші відвідування офісу лікаря буде коштувати вам від $ 65 до $ 65 за відвідування.

Національна охорони здоров’я Плани мають деякі з великих унікальні варіанти, які інші плани просто не пропонують. Тільки так ви можете отримати національному планах здоров’я, будучи членом Каліфорнії фермерських бюро. Будь-яка людина може стати членом Каліфорнії фермерських бюро також знаємо, як Асоціація фермерів. Тому що це група планує у нього є деякі варіанти, які найбільш індивідуальних планів не мають. У вас ще є, щоб претендувати медично отримати медичну страховку через загальнонаціональну. Національна пропонує одні з найбільш повних планів в галузі охорони здоров’я, доступних на ринку сьогодні. Національна планів в галузі охорони здоров’я пропонують низькі максимальні зі своєї кишені. Деякі плани, які вони пропонують роботу, схожу з планами роботи колії HealthNet автора. Як тільки ви зустрічаєте Вашої франшизи загальнонаціональної всі кришки на 100% і Національна плани охоплюють відвідування лікаря, перш ніж зустрітися Вашої франшизи і всенародну є єдиною страховою компанією, яка не має відпускаються за рецептом ліків франшизи на велику частину своїх планів. Якщо ви шукаєте найбільш конкурентоспроможних плани HSA, Nationwide буде ваш вибір.

PacifiCare є компанією, яка була доступна для каліфорнійців протягом тривалого часу до недавнього часу вони були куплені охорони здоров’я Юнайтед. PacificaCare буде замінений Золотий планів в галузі охорони здоров’я правила. Якщо у вас є PacifiCare ви можете дізнатися, якщо вам доведеться перекваліфікуватися в медицині для нового медичного страхування, як тільки вони вивести компанію на ринку. Золоте правило належить Сполучених охорони здоров’я відьма відома як якість компанії і рекомендував скрізь. Якщо ви розглядаєте PacifiCare буду чекати золоте правило або отримати щось ще.