яка зв’язок між страховий тариф і рахунок кредиту

Багато автовласників навіть не підозрюють, що такі, здавалося б не пов’язані речі, як автострахування ставки і кредитний рейтинг мають дуже сильний пов’язані. Крім того, кредитний рейтинг клієнта може бути чинником, який буде або знизити або збільшити свої страхові внески. Але чому це так і що кредитний рейтинг має справу з авто страхування?

Ви, напевно, знаєте, що будь-яка компанія автострахування використовує набір факторів при визначенні ціни клієнт буде платити за свої послуги. Перелік факторів значною мірою те ж саме через іншого провайдера і включає в себе типові змінні автомобіль (марка, модель, об’єм двигуна і т.д.,), а також певні демографічні фактори, такі як вік людини, стать, сімейний стан, картку водія та інші. Останні фактори використовуються, щоб визначити, наскільки ймовірно людина подати в страхову компанію. Використання статистичних аналіз постачальників авто страхування може сказати, що певна група водіїв (наприклад, тих, хто молодше 25), швидше за все, потрапили в аварію і подати позов, ніж інша група (заміжня драйверів з вищою освітою). І тарифи встановлюються для того, щоб покрити ці ризики.

Як виявилося, кредитний рейтинг людини може бути орієнтовним фактором при оцінці страхових ризиків. Було статистично доведено, що клієнти з низьким кредитні бали і гірше кредитні звіти, як правило, файл страхових випадків частіше, ніж ті, з кращі результати. Маючи це на увазі, багато постачальників автострахування використанням кредитного рейтингу клієнта при розрахунку їх ставки, і в більшості випадків це робиться без людини, не знаючи його. Хтось скаже, що це порушення особистих даних, однак американське законодавство дозволяє страховим та кредитним організаціям використовувати таку дату для внутрішніх цілей. І вони цим правом, коли потрібно.

У цьому зв’язку виникає ще одне питання: що насправді впливає на один кредитний рейтинг? Існує безліч факторів, які вплинуть на ваш рахунок кредиту, таких як:

* Громадський записи
* Історія платежів
* Тривалість кредитну історію
* Запити кредитних
* Відкриті кредитні лінії
* Види кредитних ліній, використовуваних
* Невикористані кредитні

Використовуючи ці чинники, ви зможете визначити, наскільки добре чи погано ваш рахунок кредиту і спробувати поліпшити його шляхом проведення консультацій з кредитним експертом.

Тим не менш, є хороші новини для тих, хто відчуває, що їхній кредитний рейтинг не те, що вигідно. Не всі авто страхові компанії використовують кредитний рейтинг при розрахунку котирування. Так що знайти один буде гарною можливістю ваш рахунок кредиту не може бути поліпшена. Ви можете проконсультуватися з вашим страховим агентом або знайти відповідний список в Інтернеті.

Якщо ви відчуваєте, що ви можете поліпшити свій кредитний рейтинг, то ви повинні спочатку отримати свій кредитний звіт і проаналізувати його бажано з експерт з фінансових питань. Подивимося, що можна поліпшити, внести необхідні зміни у вашому кредитні лінії і дозвольте близько 30 днів, щоб зійти за свій кредитний рейтинг змінитися. Тільки після цього ви можете отримати авто страхування котирування тільки з будь-якою компанією, і є ймовірність, що ваші премії буде набагато нижче, ніж до початку розгляду вашої кредитної доповіді.