являє собою ламану лобове скло покрито під моїм авто політики франшиза

На жаль, зламаних або зруйнованої вітрове скло не просто незручність, це також впливають на загальну практику водіння окремих операційних транспортного засобу, так як скло, через яку окремі іншому випадку були б шукає пошкоджений. Це може зробити його більш важким для людини, щоб рухатися, якщо не неможливо. Зламана лобового скла може бути викликане птицю, котра летить у вікно, камінь або інший шматок сміття летить в скло або від автомобільної аварії. Оскільки деякі з цих випадків, здається, покриті і інші не можуть, багато людей залишилися з тривожним питанням, чи дійсно їх конкретні зламаною лобове скло підпадають під їх авто страховий поліс і їх податком. Загалом, це буде варіюватися від людини до людини в залежності від їх індивідуальних страхових компаній і кількість їх франшиз. Однак, є деякі особливості, щоб шукати в такому заході.

Якщо б ви були в автомобільній аварії, яка була не ваша вина, а лобове скло було пошкоджено, лобового скла будуть покриті за рахунок страхування іншої людини. Там не буде ніякої потреби в грошах, щоб вийти з Вашого авто політики франшизи, якщо аварія була не ваша вина. На жаль, якщо інший водій не має страхування витрат на ремонт, можливо, буде потрібно, щоб вийти з вашої франшизи, якщо це можливо. У той час як США вимагає від індивіда є страховка на їх транспортних засобах, перш ніж вони приводяться в рух на дорозі, багато людей будуть ігнорувати цей закон, який, на жаль, сталося з майже будь-який інший закон, який був введений в дію в цій країні. Іноді зустрічаються люди, які просто не хочуть слідувати закону.

У цілому, незалежно від положення, у вині людини чи ні, пошкодження лобового скла будуть покриті за рахунок вашого авто політики, якщо у вас є повне охоплення. Повне охоплення означає, що людина має відповідальність і всеосяжного страхування автомобілів. Це також означає, що страхове покриття буде платити за проблеми, дійсно ситуація в результаті розбите лобове скло вашої вини чи ні. Якщо у людини є тільки страхування цивільної відповідальності, це, коли страхова компанія буде платити тільки за шкоду, заподіяну транспортним засобом застрахованої особи на майно, що драйвер пошкоджений, що не є їх власною, індивідуальне транспортний засіб. Тільки з повним охопленням фізична особа може отримати цей тип проблеми охоплення.

Тим не менше, кількість франшизи людини буде також грати фактор, чи дійсно дана особа потрібно буде платити зі своєї кишені за ремонт лобового скла. Коли людина отримує авто страховий поліс, вони визначають свої франшизи. Для більшості компаній, ці варіанти включають $ 250, $ 500, $ 750 і $ 1 000 франшиз. Більш високі франшизи як правило, означає більш низькі щомісячні платежі, і це залишається на совісті людини. У більшості випадків, вартість заміни лобового скла буде більше, ніж більшість франшиз, за ​​винятком потенційно $ 1000 франшизи. Коли франшиза нижче, ніж загальна вартість заміни лобового скла або ремонт, страховий поліс покриє витрати на будь-яку суму, що перевищує франшизи.