що PPI

PPI позначає оплати страхового захисту. Це заряд, який був доданий в кредити ряд високих берегах вулиці для покриття ризику дефолту за погашення кредитів, викликаної хворобою або безробіття. Багато з людей, які платили за PPI навіть не знав, що у нього. PPI є величезною проблемою в даний час, тому що PPI звинувачення становили більшу частину прибутку від кредиту для банків у багатьох випадках. Банки, які використовував PPI включають в себе:

“Barclays – тепер виділити 1 млрд фунтів стерлінгів для покриття PPI скарги і запропонували для розгляду скарг на” не чіплятися “основі, але тільки на скарги до 20 квітень.
«HSBC – тепер відкладіть 450 млн. фунтів стерлінгів
“Королівський банк Шотландії (включаючи Nat West) – виділила £ 850m
“Lloyds (включаючи Lloyds TSB і Halifax) – відклали новаторським £ 3.2b платити за скарги
“Natwest – виділило £ 850m
“Альянс & Leicester – отримав 7 мільйонів фунтів штрафу

Ще у вересні 2005 року, Citizens Advice (КИТА) опублікувала звіт про PPI як “кришування”. Це було засноване на тому, що PPI несправедливо по відношенню до споживачів і була в результаті чого серйозні заходи примусового стягнення заборгованості. PPI вважається несправедливим, тому що:
“Ціна на PPI була надмірно високою
“Захист не охоплюють найбільш поширені причини замовчуванням
“PPI часто був” неправильно продані “за допомогою високого тиску тактики продажів
“Коли і якщо PPI претензій в кінцевому підсумку були зроблені їм платили повільно і несправедливо в результаті подальших звинувачень споживачам.

На основі цієї доповіді в скандалі епічних пропорцій до 5000 скарг тиждень його передачі до Служби фінансового омбудсмена (ФОС). Після цього, з фінансових послуг (FSA) завоював високе завдання суд проти банків, заявивши, що PPI був різко неправильно продані. Банків в даний час стикаються погашення більше £ 5 млрд між ними для покриття претензій і пов’язаних з цим витрат адміністрації. ФОС в даний час має 300 суддів розгляду скарг.

Більше 90% позовів були успішними – втім, були серйозні затримки у розгляді скарг на ФОС з Деякі заявники чекали більше двох років.

В якості альтернативи, можна мати претензії обробляються керуючої компанії претензії з не виграти не плата угодою, або через адвоката і мають претензії оцінюються в суд дрібних тяжб за плату в розмірі близько ста фунтів.

PPI розміщені за кредитами коливається від 15-30% від загальної вартості кредиту, тобто якщо у вас є £ 10 000 кредиту ви можете мати право на до £ 3000 плюс відсотки. Ви, швидше за все, щоб виграти справу, якщо б вам запропонували PPI на радника.

Якщо ви купили ваш кредит онлайн, то Ви, менш імовірно, щоб мати право, хоча ви могли досі є претензії, якщо ви повинні були “відмовилися” від страхової, а не вибирають дюйма PPI може бути описано на вашому контракті в інших способи, такі як “Покриття платежів”, “план захисту”, “Захист кредиту”, “АСУ” або “кредит допомогу”. Якщо цього не зробити підвіконня мають угоди документації ви повинні написати в свій банк і просити його.

Якщо ви відчуваєте, що стали жертвою PPI неправильно продажу, ви повинні вимагати повернення вашого PPI сьогодні!