що h.s.a. план медичного страхування

Вибір правильного плану в галузі охорони здоров’я може бути дуже заплутаним процесом, щоб не сказати більше. Розуміння відмінностей між здоров’ям плану важливо, перш ніж вирішити, який план краще для вас або вашої родини. Важко тільки з’ясувати, які суми франшизи або вибрати, чи слід доплачувати за фіксовану доплату лікаря чи ні. Зараз є досить новий тип плану, сумісний з охорони здоров’я ощадний рахунок або HSA для стислості.

Медичні ощадні рахунки можуть бути встановлені і використані в поєднанні з електронно-цифрового підпису сумісний план медичного страхування. Тим не менш, створення ощадний рахунок здоров’я не є обов’язковим і окремо від плану страхування видається страховою компанією. Банки пропонують, настройку і управління охорони здоров’я ощадний рахунок. Деякі страхові компанії мають договори з банками, які пропонують медичні ощадні рахунки і дати вам можливість підписати під час процесу подачі заявки.

Це важливо знати, ви можете використовувати будь-який банк за вашим вибором для вашого медичні ощадні рахунки. Страхові компанії не можуть диктувати, який банк ви використовуєте. Перш, ніж вибрати банк, переконайтеся, що дослідження збори і процентні ставки, оскільки вони можуть сильно відрізнятися від банку до банку.

Медичні ощадні рахунки функціонують також ІРА. Обидва відстрочений податок ощадних рахунків і обидва можуть бути використані на додаток до вашої пенсії. Відмінність в способі засобів оподатковуються. З HSA, будь-які засоби, зняті з метою кваліфікованих медичних витрат стати оподатковуються.

H.S.A. сумісний план може бути дуже відрізняється від плану РРО або також може бути дуже схожі. Всі H.S.A. плани і деякі PPO плани мають франшизу якій всі покриваються медичних послуг підлягають і ніякої доплати для візитів до лікаря або послуг невідкладної допомоги. Обидва РРО та HSA плани запропонує співстрахування відсоток охоплення після франшиза була зустрінута. Ці відсотки охоплення може бути що завгодно від 100% до 50% залежно від плану і чи можете ви використовувати в мережу або з мережі провайдера.

H.S.A. Плани є одна головна унікальна особливість. Всі плани однієї окремої франшизою, яке має бути виконано до того, покриття поширюється. Все йде до франшизу, включаючи аптеки, пільги, якщо це передбачено. У разі однієї людини покривається це одна одиночна франшизи. Але якщо ви покриття родині, він як і раніше одна сім’я франшизи ви, що охоплюють дві чи десять членів сім’ї. Для сімейного плану РРО у вас є окремі франшиз, які застосовуються до кожного члена сім’ї та сім’ї, що франшиза обмежує щорічне франшиза становить два-три рази окремі франшиз.

H.S.A. віднімаються суми, встановлені урядом і може змінюватися рік від року. Один віднімаються варіантів нижче, ніж сім’ї віднімаються варіантів. Станом на 2009 року мінімальний однієї франшизи становить $ 1150 і максимум $ 2300 для сім’ї. Максимальна з своєї кишені суми $ 5800 для одного і $ 11600 для сім’ї. Максимальна з кишені включає франшизи і співстрахування кількостях.

Максимальні вклади в ощадні рахунки охорони здоров’я також встановлених урядом. Станом на 2009, максимальна сума вкладу для однієї людини становить $ 3000 і $ 5950 для сімей. Існує також наздогнати забезпечення для тих, хто 55 років і старше, який дозволяє додатково $ 1000 вкладі кожного року.

Як завжди, не забудьте зберегти поточну покриття на місці, поки шановна компанія не схвалить вашу заяву і запропонував вам прийнятне покриття та премії.