що це справа про PPI

Деякі люди не захочуть говорити про страхування та страхових полісів. У важкі економічні часи, додаткові видатки для забезпечення телевізор, мобільний телефон, ігрову приставку, будинку чи автомобіля від втрати або пошкодження іноді трохи занадто багато, щоб мати.

Навіть страхування себе у разі, якщо ви потрапили в аварію, втратити роботу, контракт хвороби або навіть померти щось багато людей відкласти – азартні ігри з їхнього життя, а також їх сім’ї благополуччя не повинно щось трапиться, де вони будуть вже не навколо для їх підтримки.

Чому люди уникають страхування?

“Вони не мають грошей, щоб (або не хоче розлучатися з додаткові гроші – особливо у важкі часи)
“Вони не довіряють страховим компаніям і не очікуємо, що вони виплачують, коли вони повинні
“Вони не жертвами або свідками, яке це втратити тих, хто не в змозі мати страхування та пов’язані з цим наслідки для своєї сім’ї.
“Вони знаходять отриманні будь-якого виду страхування не пощастило, або, у разі страхування життя, хворобливе.
“Вони знаходяться в запереченні (або сміхотворно оптимістичний) і не очікуємо нічого поганого з ними трапитися ніколи.

З багатьма людей, не охочих, щоб щомісячні платежі в безліч різних страхових полісів, які там, це особливо різкі новини, коли широке страховий поліс якої мільйони людей заплатили за виявляється практично повне шахрайство, той, який, здавалося б, виготовлений на замовлення для створення банків та інших фінансових послуг мільярди фунтів стерлінгів прибутку несправедливо.

Оплата страхового захисту
Конкретний тип страхування кредитів викликає бурю суперечок серед британських банківських клієнтів відомий як Оплата страхового захисту (PPI), який був проданий разом з кредити, іпотека і кредитні карти.

За останні десять років, здається, що ця марка страхування неправильно продані клієнтам у різних ситуаціях – в деяких випадках навіть додаються до кредитного договору без консультації. В інших випадках, визначених обхідні тактики кредиторів мається на увазі, що PPI прийшли рука об руку з кредиту і не було окрема умова неавтоматичного вибору.

Політика PPI був суворий набір умов, які регулярно не враховується кредиторами, які не змогли запитати або ігноруються відповідну інформацію, яка продиктована чи позичальник був або право чи права на кришці.

Це призвело до величезного більшості позичальників платити премії за страхування кредиту у них не було молитви, стверджуючи далі.

На щастя, скандал був розкритий, коли службові розслідування з споживчими і банківських контролерів вступив у гру – відповідь на велику кількість скарг клієнтів. Неправильно продані PPI Справа була передана до Верховного суду який виніс рішення на користь споживачів, і зажадав, щоб банки приймають законні претензії і обробляти відставання минулих скарг, які вони незаконно відмовлено або утримано до рішення вступили в гру.

Якщо ви постраждали від скандалу страхування кредиту PPI, то переконаєтеся, що ви вимагати відшкодування PPI – або самостійно, або за допомогою респектабельний Управління Претензії компанії (CMC) зробити заявку для вас.

З точки зору ОМЦ, хоча вони беруть відсоток вашого виграшу в разі перемоги вашому випадку, це може заощадити вам багато клопоту йти через претензій процес самостійно, особливо якщо ви не впевнені, з стверджуючи, або оскаржуючи банків.

Важливо зазначити, однак, що цей приклад зі страхуванням, пішло-неправильно не повинно відштовхувати вас страхової виплати захисту в цілому – PPI все ще може бути дуже корисно, щоб право клієнта. Зрештою, ви ніколи не знаєте, що може статися в майбутньому.