що це за історія на HSAs

Медичні ощадні рахунки (HSAs) були введені в 2003 році президентом Бушем, який шукав способи поліпшити і модернізувати медичні послуги. Там були деякі розбіжності і самі останні статистичні дані показують, що приймальна була низькою і обмежується багатших платників податків. Давайте подивимося, як HSA призначена для роботи, а потім обговорити чи HSA може бути правильним рішенням вашої проблеми медичного страхування. Як випливає з назви, перший компонент HSA є ощадний рахунок, який виплачує відсотки. Протягом одного року, людина може платити максимум $ 2900. Максимально для сімей становить $ 5800. Всі родовища оподатковуються так що це ефективне використання доходів. Грошей на рахунку накопичується протягом багатьох років і, до виходу на пенсію, ви можете зробити неоподатковувані зняття платити за медичну допомогу. Після виходу на пенсію, ви можете використовувати гроші на рахунку в будь-яких цілях без сплати податку.

Це високою франшизи плану. Якщо вам необхідне лікування, ви повинні оплатити перші $ 1100 як приватна особа, $ 2200 на сім’ю, перш ніж ви маєте право на доступ до догляду. Але як тільки ви платили франшизи і будь-які доплати і витрати за свій рахунок до максимуму в $ 5600 або $ 11200 для сім’ї, план оплачує всі витрати за іншу частину року.

Оскільки висока франшиза, страхові внески значно нижче, ніж для звичайного плану здоров’я. Ви також зберегти податок на гроші як при нанесенні і коли виплачуються. Ці фактори можуть скласти план виглядати привабливими, особливо тому, що визначення медичних послуг досить широкий, в тому числі стоматологічні, зору і навіть патентовані ліки. Теорія, що лежить дизайн, щоб встановити зв’язок у свідомості споживача між заощадженнями та медичні витрати. Є надія, що, як тільки люди бачать себе ведуть свою справу більш безпосередньо, вони будуть магазинах більш мудро. Якщо достатня кількість споживачів уникнути дорогих послуг, буде загальне падіння витрат для всіх. Крім того, оскільки витрати за свій рахунок мають обмеження в кожен рік, ви можете заощадити на доплати на відміну від звичайного плану, якщо існує серйозна невідкладна медична допомога.

Але критики стверджують плани тільки дати вам найкращі результати, якщо гроші залишаються на рахунку і накопичується протягом багатьох років, тобто плани найкраще підходять для молодих людей з досить високі доходи і хороше здоров’я. Є також адміністративних та управлінських послуг заборгованості по рахунках, які можуть взяти край податкової економії. Таким чином, в кінцевому рахунку ви повинні йти тільки для HSA, якщо ви можете дозволити собі високі франшизи і витрати за свій рахунок, не хвилюйтеся. В іншому випадку, він може бути більш економічно ефективним, щоб залишитися зі звичайним планом, який оплачує більшу частину витрат на рутинні процедури. Тому придивіться до цін. Отримай котирування медичного страхування для цілого ряду різних планів і опцій. При необхідності, отримати професійну консультацію від когось, хто може запропонувати податкові консультації. У всьому цьому, пам’ятайте, що плани в галузі охорони здоров’я може бути предметом здоров’я іспит, перш ніж політики пропонується. Так що не просто покладатися на котирування медичного страхування. Пройдіть через процедури, щоб побачити те, що остаточну пропозицію преміальних норм на кожному плані. Тільки тоді ви зможете зробити повністю обгрунтоване рішення.