що це за статус антимонопольних

У розпал усіх палких суперечок про реформу охорони здоров’я, є один елемент, який має тенденцію ставати трохи менше реклами. Проте, коли справа доходить до прийняття реформи роботі, він є одним з найбільш важливих змін, щоб проштовхнути як у Палаті представників і Сенаті. Щоб зрозуміти це питання, ми повинні повернутися до вирішення Верховного суду Сполучених Штатів проти Південно-Східної андеррайтери асоціації, яка в 1944 році дозволило федеральному уряду застосовувати антимонопольне законодавство у страхові компанії за рахунок розширення пунктом торгівлі в Конституції США щоб розбити образливі монопольний контроль. Протягом багатьох років, відсутність конкуренції дозволило Південно-Східної виправити обурливо високі ставки страхових внесків і захищати свою монополію за допомогою залякування та примусу в шести штатах США. Коли Верховний суд, нарешті, зрозуміти, потенційний край цим зловживанням, McCarran-Ferguson Акт 1945 з’явився. Ключовим положенням звільняє страхові компанії від загального пробігу федеральних законів накладення антимонопольного межі тих пір, поки кожна держава ставить місцевими законами. Це призвело до клаптева державних законів, які, більшою чи меншою мірою, заохочувати вільну конкуренцію між страховими компаніями.

Чому це має значення? Це безперечний факт, що, як конкуренція знижується, решта один або два постачальника на ринку, мають право зловживати своїм домінуючим становищем. Результати, як правило, вищими цінами, нижче якість продукції та низькі стандарти обслуговування. Інтереси споживача втрачається в поспіху, щоб витягти максимально можливий прибуток. У медичній галузі, споживачі були оштрафовані, страховики відмовляються приймати людей з уже існуючими умовами і відмовляються оновленню політики, якщо дорогі довгострокові лікування представляється необхідним. Ви не можете не помітити, стабільне збільшення ставок страхових премій – насправді, було трохи швидше, темпи зростання за останній рік, незважаючи на те економічного спаду. Це стало можливим, тому що є відсутність реальної конкуренції між страховиками в більшості штатів США. Будинок вже включені положення в законопроект про скасування цього звільнення від федерального регулювання. Сенат тепер збирається обговорити те ж питання. Без цієї скасування включені в остаточний закон, страхові компанії зможуть продовжувати встановленні цін і ділення на ринку як їм зручно. Ви залишитеся безпорадними жертвами. З відміною на місці, страховики раптом доведеться конкурувати один з одним. Це має знизити ставки страхових внесків та покращення якості послуг, що надаються. Однак ви дивитеся на це, ви зможете скористатися безпосередньо.

На жаль, неясно, чи є достатньо підтримки серед Сенаті демократи для проходження такого скасування. Цілком можливо, що особливі інтереси, що переконав законодавців оригінальні пройти звільнення закону в 1945 році може переважати в запобіганні його скасування. Багато в чому, це надзвичайна ситуація. Враховуючи, що більшість дорослих американців жертвами індустрії медичного страхування, ви можете собі уявити, що буде широка сердитих виборців наполягаючи їх біль повинна закінчитися. Однак зворотне, що відбувається з більшістю з очевидних гнів, спрямовані на запобігання будь-яких позитивних реформа ринку медичного страхування. Здається, страховики можуть обдурити більшість людей весь час.