що термін страхування життя

Мета Термін страхування життя є для захисту людей від фінансової катастрофи, коли вони не в змозі заробити собі на життя через Надійне травми, або дати їх утриманців деяких видів доходів після їх смерті.

Про купівлю терміну страхування життя є важливим фінансовим рішенням про захист Вас і Вашої родини lifestyle.Term страхування життя часто є найбільш недорогий спосіб придбати істотні вигоди смерть на покриття суми премії за кожен долар. Це тому, що термін страхування життя не має грошових накопичень.

У яких випадках термін страхування життя UsedTerm страхування життя часто є гарним вибором для людей: –

=> У їхній родині-формування років, особливо якщо вони знаходяться на жорсткий бюджет, тому що вона дозволяє їм купувати високих рівнів охоплення, коли потреба в захисті часто найбільшими.

=> Це хороший спосіб на додаток до інших покриттям, якщо додано фінансових зобов’язань протягом певного періоду часу

=> Це відмінний спосіб, щоб замінити дохід для молодих зростаючих сімей, якщо найманий працівник вмирає => корисно для планування нерухомості з змішаних сімей

=> Корисний як спосіб фінансування покупки хрест купити продати угоди, зокрема, коли один власник значно молодше, ніж інший

=> Є правильним для вас, якщо у вас є тимчасове страхування життя потреб, таких як переконавшись, що ваші діти можуть відвідувати коледж чи що витрати сім’ї, що живе оплачуються

=> Є правильним для вас, якщо ви приймаєте на новий борг (наприклад, лінія домашньої справедливості кредиту, іпотечного або автокредиту)

З цих причин, я і багато інших людей кажуть, що термін страхування життя, як правило, кращий вибір для тих, хто шукає основний страхового захисту, тобто, люди, які хочуть, щоб їх близьких у догляді у разі, якщо вони передчасно вмирають або назавжди залишаються інвалідами .

здоров’я

Як і всі страхування життя найкращий час, щоб термін страхування життя, коли ви здорові і здорові. Вартість термін страхування життя зазвичай йде вгору, як ви стаєте старше або як ваше здоров’я знижується. Іншими словами, краще ваше здоров’я на момент подачі заявки, тим дешевше вашому житті страхової премії повинна бути.

Скільки ви платите за страхування життя буде залежати від ряду факторів ризику, в тому числі ваш вік, здоров’я, чи використовуєте ви тютюн, здоров’я вашої сім’ї історії, а також тип і суму страхових ви купуєте.

Відповіді на ці питання у своїй заяві, поряд з результатами медичного обстеження і ваші минулі історії здоров’я, допоможе страхової компанії визначити, чи слід запропонувати вам страховий поліс, і якщо так, то за якою ціною. Якщо ви не здорові, робить кроки для поліпшення вашого здоров’я можуть допомогти вам знайти більш дешеві страхування життя.

Якщо ваше здоров’я погіршився або (у гіршому випадку), ви повинні будуть підлягати страхуванню (за крайньої проблеми зі здоров’ям), останнє, що ви хочете зробити, це скасувати існуючий страховий поліс термін.

фінансовий

Основна мета страхування полягає в забезпеченні фінансової відповідальності страхувальника. Термін страхування дозволяє, щоб це відбулося в доступній формі.

Будь то відправити дітей до коледжу, покупка нового будинку, або почати бізнес, адекватні фінансові ресурси мають важливе значення.

Ви ніколи не можете бути замінений, але, з терміном страхування, ваша сім’я, ймовірно, може впоратися з фінансовим тиском, яке приходить з втратою доходу у зв’язку з передчасною смертю.

При плануванні вашого фінансового майбутнього сім’ї важливо мати на увазі, що термін страхування життя закінчується, і можна пережити вашої політики.

висновок

За допомогу в оцінці ваших потреб страхування, звернутися до професійного консультанта, який може допомогти вам вирішити, чи буде страхові виплати, пропоновані термін страхування є достатніми для задоволення ваших фінансових objectives.When все приймається до уваги, ви можете виявити, що хороша якість довічно страхування є кращим для вас.

Якщо у вас є фінансові зобов’язання, то з терміном страхове покриття життя принаймні, ви могли б зробити.