що таке франшиза в медичному страхуванні

Розуміння того, як ваше здоров’я страхування франшизи робіт вкрай важливо, якщо ви збираєтеся вибрати правильний план охорони здоров’я. Ви повинні бути в змозі зробити основи математики, яка застосовується до франшиз медичного страхування, співстрахування як і / або доплати мають відношення ваші витрати на лікування і як ваші франшизи впливає те, що ви будете платити для вашого здоров’я Компанія страхування.

Сума в доларах вашого медичного страхування франшизи є те, що вам доведеться платити за певні витрати здоров’я перед лікуючим страхова компанія виплачує до вашої допомоги. Це означає, що якщо у вас є п’ять тисяч доларів франшизу, вам доведеться заплатити як мінімум $ 5000, якщо у вас є десять тисяч доларів витрат.

(Якщо ваш лікуючий лікар страховий поліс співстрахування, ви, можливо, доведеться щось платити після зустрічі вашої франшизи. Ви можете мати доплати, а.)

Франшиз медичного страхування застосовуються до виправданих витрат у вас є більше дванадцяти місяців. Це означає, що ви можете зустрітися з вашої річної франшизи при наявності візит в лікарню або кілька відвідувань лікаря. Період дванадцяти місяців, ймовірно, почнуть першого січня, але ви можете почати ефективну дату вашого контракту.

Ви не повинні сплатити повну річну франшизи, якщо у вас немає медичного лікування. Це означає, що якщо у вас є $ 1000 франшизи, але мають тільки п’ятсот витрат, вам потрібно буде тільки заплатити $ 500.

Ваш річний франшизи не може бути все, що потрібно платити по відношенню до вашого здоров’я лікування. Ви також можете мати доплати і співстрахування. Якщо хтось ще, наприклад, вашого роботодавця, не платить за вашу політику ви також будете мати премію платити.

Одна дуже важлива річ, щоб мати ручку на о франшиз медичного страхування є те, що вони не працюють так само, в усіх медичних договорів страхування. У деяких медичних страхових договорів всі ваші витрати на лікування буде підлягати вирахуванням. В інших країнах тільки лікарняні витрати are.Different політики працюють по-різному, так що не знають про це.

З цієї причини $ 0 щорічної франшизи плану, як правило, не повинна бути $ 0 кошторис витрат. Плани, без франшизи щорічно будуть мати тенденцію до інших акцій вартістю.

Ви не повинні вважати, що ви будете платити тільки невелика доплата за відвідування лікаря тільки тому, що договір, Ви мали на минулому працювали таким чином. Це у випадку з деякими контрактами, але не кожен політиці. І з багатьма політиками ви побачите, що плата лікаря покрита доплати, але будь-який рентгенівських променів або лабораторії не буде. Ті, підлягатиме щорічній франшизи.

Розмір франшизи є великим фактором у визначенні ціни вам доведеться платити за ваш контракт. Чим вище річної франшизи, тим більше вам доведеться платити, якщо у вас є медичні витрати, але нижче у вас буде платити страхова компанія для вашого контракту.

Оскільки вартість підвищується швидше, ніж щорічний франшиза йде вниз у багатьох випадках висока франшиза медичного страхування часто краще угод у порівнянні з низькою або нульовою річною франшизи медичного договорів страхування.

Розуміння медичного страхування франшизи може допомогти вам вибрати правильний план. Тим не менш, ви також повинні зрозуміти, як положення в договорі, буде положення застосовуються в будь-який план медичного страхування, ви розглядаєте для того, щоб судити про відмінності і зробити кращий вибір.