що таке передоплачені кредитні карти

Ви, ймовірно, побачити їх весь час на автозаправних станціях або рекламується як рішення для людей з поганим кредитах. Попередньо оплачені кредитні карти працювати як звичайна кредитна карта, за винятком на відміну від звичайної кредитної картки немає кредитної лінії за пластик.

Вони також відомі як платити, як ви йдете карт. З передплаченого кредитної картки у вас є фіксована сума грошей, яку ви можете використовувати. Оскільки немає кредитної лінії, ви не повинні турбуватися про оплату будь-який борг назад.

Кредитні картки є практично необхідність життя в ці дні. Коли в останній раз, коли ви виписав чек. Тримаю парі, що більшість з нас просто написати одну або дві перевірки на рік в ці дні і все інше буде зроблено на карту. Це майже неможливо, щоб орендувати автомобіль, забронювати номер в готелі, або зробити велику покупку без кредитної карти. Багато підприємств в даний час вимагають, щоб клієнти мали кредитної картки на файл, навіть якщо платити готівкою або чеком. Що ви можете зробити, якщо у вас поганий кредит чи ні кредит?

Як ми говорили раніше передоплачені кредитні карти, також відомий як “платити, як ви йдете” карт. Вони працюють в аналогії з традиційними кредитними картами. Різниця в тому, що передоплачені кредитні карти не пов’язані запозичення грошових коштів від емітента. Ви попередньо завантажити карту з грошима, а потім використовувати його скрізь, де Visa або Mastercard приймаються. Штраф за прострочення платежів і пені, не застосовні. Просто поповнити карту, коли баланс недостатній або акумулятор розряджений.

Передплачений карта дуже схожа на подарункові карти можна придбати в більшості високі ланцюга вулиці у Великобританії, проте, передплачені картки мають набагато більш широке визнання, і може бути використаний на міжнародному рівні. Вони такі ж, як кредитні картки, але без кредиту. Більшість Великобританії передплачених карт пропонують карти з тисненням своє ім’я, і ​​деякі з них навіть CHIP & PIN карт.

Передплачений картка не кредитна лінія, так що вам не потрібно проходити перевірку кредитоспроможності. Навіть якщо у вас поганою кредитною або CCJs ви гарантовано буде затверджений на карти передоплати. Тим не менш, ви все одно зобов’язані надавати подробиці перевірки вашої особистості і адресу (наприклад, паспорт, водійські права або посвідчення особи, а також рахунки за комунальні послуги або офіційний лист з вашим постійним або тимчасовим адресою). Деякі з передплачених карт емітентів навіть перевірити свої дані в Інтернеті, і дасть вам миттєве схвалення. До речі це правильно називається електронний чек ідентичності, а не перевірка кредиту!

Попередньо оплачені кредитні картки, такі як Visa або передплаченого карти Master може бути використаний, як і будь-який інший кредитної карти, щоб зробити покупки. З передплаченого картою, однак, ви збирати кошти на карту і використовувати ці гроші, щоб робити покупки і отримувати готівку – Ви не позичати гроші у банку чи іншої фінансової установи. Попередньо оплачені кредитні карти дивитися, відчувати і працювати, як кредитною карткою, але попередньо фінансуються “передплачених” карт. Це дозволяє встановити ліміти витрат для вас або ваших дітей.

Так що у вас є своя відповідь. Це передоплачені, що поповнюються картки можна використовувати в будь-якому Visa або MasterCard приймається – в магазинах, АЗС, ресторанах, театрах, в торговому центрі і в Інтернеті. Створення бронювання готелів та оренди автомобілів зовсім нескладно. Ви можете також отримати доступ до готівки в банкоматах. Карта ідеально підходить для повсякденних покупок, особливих випадків і аварійного резервного копіювання.