що таке врегулювання страхування життя

З плином часу, наші зміни життєвих обставин і ми опиняємося необхідність повторної оцінки різних аспектів нашого життя, в тому числі нашим фінансовим механізмам. Коли справа доходить до прийняття довгий твердий погляд на нашу страхового покриття, ми можемо виявити, що врегулювання страхування життя є життєздатним варіантом.

Коротше кажучи, врегулювання страхування життя є ситуація, в якій власник політика визначає, що це його або її інтересам продавати свою політику до третьої сторони. Третя сторона надає Оплата готівкою колишньому власникові політики, яка більше не має претензій в даний час або в майбутньому по відношенню до політики. Відповідно до умов врегулювання страхування життя, третя особа також стає відповідальним за сплату будь-яких премій за термін дії поліса.

Страхування життя поселення, як і будь-яка політика ситуації зі страхуванням життя, регулюються страхових відділів кожної держави. Тип регулювання в населених пунктах страхування життя варіюється від штату до штату. У деяких випадках держава може використовувати термін Віатікал врегулювання страхування життя відносяться до випадків, де продаж політика включає в себе людину, яка невиліковно хворий, або той, хто вже похилого віку. Страхування життя поселення, які пов’язані обставинами, крім смертельної хвороби або осіб, які не досягли віку 65 років може бути називають просто «Розрахунки по страхуванню життя.” В інших державах, той же термін може бути використаний для позначення практично будь-якого типу життя врегулювання страхування, незалежно від обставин.

Є кілька причин, чому хтось може вибрати для врегулювання страхування життя. Одна з найбільш поширених причин, щоб заплатити за видатні витрат на охорону здоров’я. У той час як особа не може бути невиліковно хвора, кількість поїхали через після медичного страхування покрив його частка може бути достатньо, щоб загрожувати загальної фінансової стабільності. У цьому випадку, людина вибирає врегулювання страхування життя як засіб уникнути фінансових труднощів і може в якийсь момент в майбутньому придбати ще поліс страхування життя.

Іншою поширеною причиною є те, що фінансові умови змінилися і власник більше не може дозволити собі премію. Замість того, щоб дозволити політика стає недійсною, власник вибере врегулювання страхування життя в якості засобу для одержання деяких значення з року страхових внесків, сплачених у політиці. Як і в попередньому прикладі, людина може вибрати для інвестування в нову політику як тільки фінансові перспективи покращилися.

Третя причина розглянути врегулювання страхування життя буде різка зміна загального фінанси особистості; зміни, які відрізняються досить, щоб вплинути на майнове планування потреб особистості. Як приклад несподіваного припливу грошових коштів може створити ситуацію, коли самі причини для первісної покупці поліса не може бути недійсним. У тому випадку, власник може більше не хочуть платити премії за охоплення, який тепер надлишково в кращому випадку і вибрати варіант врегулювання страхування життя як засіб внесення змін до загального бюджетний профіль, щоб відобразити нову фінансову структуру.

Не всі види полісів страхування життя мають право на врегулювання по страхуванню життя. Зазвичай немає ніяких проблем з отриманням врегулювання страхування життя з цілого життя, загальної життя і будь-якого типу довгострокова політика життя, яка є конвертованою. Сума грошей, яка може бути реалізована з розрахункового страхування життя буде змінюватися. Остаточна виплата буде грунтуватися на таких факторах, як стан здоров’я і вік власник поліса, вид страхування відбувся, рівень рейтингу видачі страхової компанії, та суми страхових внесків. Важливо також розуміти, що врегулювання по страхуванню життя не звільняється від податків у кожному штаті. Консультації з бухгалтером або іншою фінансовою експертом допоможе людині визначити будь-які податки, що можуть бути пов’язані.

Коли ваші життєві обставини зміняться, це гарна ідея, щоб переглянути ваші страхування життя і подивитися, якщо врегулювання страхування життя у ваших інтересах.