що страхування подорожей

Багато хто з нас сприймають відпустку страхування, але мало хто знає, дійсно, що це таке і як воно може бути визначене. Якщо ви знаєте, що включено, ви будете мати можливість зробити більшу частину вашого захисту.

Загалом, свято святом страхування захищає мандрівника витрат від несприятливих подій, таких, як списання і переривання, а також відшкодовує витрати на медичне обслуговування, втрата або пошкодження майна і транзиту затримок. Подорожуючі компенсуються, якщо вони мають скасувати або перервати свою подорож, вони також будуть покриті, якщо вони потребують екстреної медичної допомоги, медичної евакуації та інших ситуаціях.

Основними категоріями свято страхування:

Затримки і відміни – в тому числі скорочення

DELAY: відшкодовує мандрівники в готелі, їжу чи одяг витрат у разі затримки рейсу. Деякі плани також покриття витрат, пов’язаних з наздоганяє іншого круїзу має викликати затримку мандрівник пропустити посадки.

Скасування: Відшкодування набирає чинності, якщо мандрівники замовили й заплатили за свято, але не в змозі встати з-за особистих хвороби або травми, смерті (людини або члена сім’ї), несприятливі погодні умови, авіакомпанії страйків, тероризму, банкрутство , раптова безробіття, присяжним або заподіяти серйозної шкоди в свої будинки змушуючи його бути безлюдній через пожежу або повені.

Переривання: Страхові компанії платять гроші страхувальників за кордоном, якщо вони повинні перервати свою поїздку через хворобу, смерті (особи, що здійснює поїздку або члена сім’ї), погоди, авіакомпанії страйку, тероризм, банкрутство, ставши безробітними, та інші несприятливі умови, які означає, що, у зв’язку з подіями поза контролем відпочиваючого, поїздка повинна бути обмежена.

Медичні причини

Медицина і охорона здоров’я причин: відшкодовує медичної та невідкладної стоматологічної витрат. Майже всю відпустку страхові плани роботи шляхом відшкодування витрат мандрівника після того як вони оплачуються на місці для лікування. Претензії, як правило, виплачується протягом 7 – 10 днів. Існуючі умови охоплені більшість полісів якщо політика придбати в межах (не більше) 21 днів з дня мандрівник зробив перший сплати або депозиту.

Медична евакуація: Це надає невідкладну перевезення до будь-якій місцевій лікарні в тому випадку, якщо мандрівник не зміг там самі по собі або назад до лікарні біля місця мандрівника проживання. Якщо члени сім’ї покриті на ту ж політику вони можуть повернутися додому теж.

Смерть мандрівника

Повітря льотної події – це покриває смерті або розчленування під час повітряного польоті. Як правило, забезпечує найвищу суму покриття у зв’язку з досить низької ймовірності такої події.

Загальні перевізник – Обкладинки смерті або розчленування під час подорожі на громадському транспорті, таких як літак, пором, потяг автобусі або таксі.

Випадкова смерть – охоплює смерть або розчленування в будь-який час вашої поїздки. Зазвичай забезпечує найнижчу суму покриття за рахунок більш високого ризику

Втрата або пошкодження особистих речей

Втрата багажу – мандрівники відшкодовує за втрачені, вкрадені або пошкоджені особисті речі. Це покриття зазвичай обмежується тривалість поїздки, а не обмежуватися багаж пошкоджений або втрачений авіакомпанією. Є два обмеження політики, загальна вимога і на максимальній пункту. Деякі політики також встановити обмеження на тип елементів, які можуть бути пред’явлені до – такі, як дорогоцінні прикраси, ноутбуки та спортивних товарів

Прокат автомобілів збитки – відшкодовує туристів пошкодження або втрати, оренда автомобіля. Він призначений для того, мандрівник знижуватися зіткнення збиток відмову (CDW) покриття, пропоновані компаніями з оренди автомобілів. Страхування відповідальності все одно повинні бути придбані через компанії з прокату автомобілів. Прокат автомобілів пошкодження покриття також часто входить до складу кредитної картці, яка використовується для оплати прокату автомобілів, яка часто відповідає охоплення надаються в політиці.

Допомога послуг – забезпечує 24-годинний збір telephonel консультації та допомогу служби для мандрівників. Ця послуга може бути використаний в будь-який час мандрівник потребує поради. Переконайтеся, що ви не виходите з дому без нього.

На закінчення

свято страхування є одним продуктом в сучасній страхової насичений світ, який дійсно має важливе значення. Ви не пошкодуєте, що знайшли його, але не застраховані для Вашої подорожі невдач є джерелом превеликий жаль для надто багатьох відпочиваючих щороку.

Не виходьте з дому без зубної щітки, альбом для малювання, шматок запашного мила і політика свято страхування!