що страхування на випадок смерті

Це не важко зрозуміти, що таке страхування на випадок смерті, як випливає з назви, це поліс страхування життя, яка забезпечує застрахованій життя захисту, вона є одним з видів постійного страхування життя. Наприклад, якщо ви купили цей товар, вам доведеться платити фіксовану суму премії за життя замість increasable премій терміну страхування життя.

Як довго ми повинні платити за страхування на випадок смерті?
Є цілі страхування життя політика, спрямована на дозрівають у віці 100 років, це той вік, коли премії кінця, а грошова вартість дорівнює номінальній вартості політики, і ця грошова вартість буде виплачуватися застрахованій. Зазвичай ця політика не вказано, як довго це зрілість, премії розраховуються за віком застрахованої особи, як правило, починається у віці, коли він купує до 85 років, чоловіки і жінки можуть бути різними, тому що жінки мають більш тривалий термін служби ніж чоловіки. Премія розраховується, а фіксована сума премії повинна бути виплачена, будь то щомісячно, щорічно квартал, раз на півроку або щорічно.

Поки покупець платить премії, він піде на користь гарантованої вигоди смерті. Чи повинен він померти в старості або молоді, або він повинен померти від нещасного випадку або хвороби компанію зі страхування життя будуть платити одноразову суму грошей на рахунок одержувача, ця сума грошей залежить від того, наскільки покупець хоче бути застрахованим, якщо він хоче мати охоплення $ 100000, одержувач отримає одноразову суму в $ 100 000 у разі його смерті.

Страхування життя в цілому забезпечує покупцеві грошову вартість, і покупець може позичає гроші у грошову вартість, або якщо покупець бажає припинити виплату премій протягом деякого часу, грошова вартість буде платити страхові внески автоматично, так що політика не буде недійсною. Але якщо грошова вартість витратив, покупцеві потрібно, щоб почати платити внески, або знову політика стає недійсною.

Іншою перевагою цій політиці, покриття є регульованим, і вона може бути збільшена. Якщо первинний охоплення становить $ 50 000, охоплення через кілька років може скласти більше $ 50 000. Тобто застрахована тепер має охоплення більш ніж початкові $ 50 000, не звертаючи більше на раніше заявляв премій.

Вартість Грошові нагромадження
Ще одна перевага повного страхування життя є накопичення грошової вартості. Ця грошова вартість була побудована після того як покупець заплатив премію, це грошова вартість з кожним роком збільшується, і страхова компанія буде збільшувати грошову вартість, як процентні, щоб принести користь страхувальника. Якщо страхувальник хоче здатися політики і отримати готівку, він має право зробити це, але він буде вже не під кришкою, але зазвичай йому радять не робити цього. Покупець має інший варіант, який він може запозичувати грошові кошти в якості кредиту і підтримувати його політику, так що він як і раніше застраховані. Грошова вартість вивезені не обкладається податком, а в деяких країнах сплачуваних страхових внесків на рік становить декларуванню для сплати податків, тобто покупець може зменшити його сплати податків.
Це зниження податків є ще однією перевагою для покупця зі страхування життя.

Компенсація по інвалідності
Покупець може додати додатковий райдер премією до його політики, якщо він став інвалідом, після шести місяців, що інвалідність компанія зі страхування життя будуть платити страхові внески за нього, за все своє життя.

Випадкове користь
Ще одна перевага цього випадкового вигоди. Покупець може купує додаткові випадкові політики, він повинен стати частково або повністю відключені, страхова компанія компенсує застрахованій відсоток оплати, зазначеного в полісі. Компенсації варіюється залежно від політики; покупці рада, щоб прочитати повністю.

Для подальшого визначення з цього, компанії по страхуванню життя і агенти раді і зобов’язані сприяти своїм клієнтам, для цього політика була на ринку протягом багатьох років. Є деякі досвідчені агенти зі страхування життя дуже добре розбираються з цього конкретного політику, можливо, ви можете попросити їх надати вам більш детальну інформацію про те, що цілі страхування життя.