що страхові брокери є для

Ринок страхових послуг має різьблений собі досить глибоку нішу в бізнес-секторі. З кожним новим страхова компанія, яка запускається, завдання знаходження право страхової компанії, які можуть задовольнити всі ваші потреби неухильно стає більш складним. Деякі страхові компанії спеціалізуються на самих різних областях страхування, тоді як інші зосередитися на значно вужчому обсязі речей. Страхові брокери з’явилися, щоб спробувати зробити життя трохи легше.

Що таке страховий брокер?

Страховий брокер по суті пройти між клієнтом і страховою компанією. Вони обробляти всі переговори і завершення лапки. Якщо агент діє від імені покупця, то страховий брокер називається агент з купівлі. Крім того, страховий брокер діє від імені продавця називається продавцем агента. В принципі, страховий брокер є представником страхової компанії, який взаємодіє з потенційними клієнтами та поточних клієнтів щодо їх політики і претензій.

Деякі страхові брокери працюють на фіксованій зарплаті в той час як інші працюють на комісії, треті працюють на комбінації з двох. Як вони виплачуються повністю залежить від якій компанії вони працюють на. Деякі брокери працюють на більш ніж однієї страхової компанії і як такий може запропонувати більш широкий спектр варіантів страхування. Як правило, страховий брокер не буде зосередитися на одній конкретній галузі страхування, яка робить його легше консолідувати страхування в рамках однієї компанії.

Навіщо вам потрібен страховий брокер?

Завдання отримання цитати з сотні страхових компаній, там є складною і трудомістким завданням. Мало того, що вам потрібно, щоб котирування і порівняти їх один з одним, але ви також повинні враховувати репутацію страхової компанії, що надає цитати.

Пройшовши через страхового брокера, велика частина цієї роботи будуть усунені. Все, що вам потрібно зробити, це отримати цитати з брокерів, які працюють на різних страхових компаній і порівняти це набагато коротше список лапки, щоб знайти найкращі рішення для Вас. Таким чином, замість того, щоб дивитися на потенційно сотні цитат, вам потрібно буде тільки порівняти кілька цитат з небагатьох обраних страхових брокерів.

основні обов’язки страхового брокера

Страхові брокери в основному продавці. Це їх робота, щоб джерело нових клієнтів для страхових компаній вони працюють. Вони повинні домовитися про хорошою ціною для своїх потенційних клієнтів і переконатися, що умови погоджені пишаємося обома сторонами.

Страхові брокери також перевірити кредитний рейтинг клієнта і кредитоспроможності, щоб гарантувати, що вони будуть платити кожен місяць, як це брокер, який платить страхової компанії від імені клієнта. Таким чином, брокер є гарантією для страхової компанії проти unpaying клієнтів. Брокер бере на себе ризик від імені страхової компанії.

Отже, страховий брокер може запропонувати хороші ціни страхування і можливість консолідувати всі ваші страхові рамках однієї компанії. Вони також дбають всіх вимог та іншої необхідної зв’язку між клієнтом і страховою компанією.