що страховий регулятор не ваша Friend_

Ми всі були там, або знаєте когось, хто має: Ви їдете разом, коли з нізвідки, БАМ! Ти був в автомобільній аварії. Так багато речей, йти через ваш розум. Чи можу я в порядку? Хто-небудь ще постраждав? Моя машина в порядку? Чи потрібно мені подзвонити в поліцію? (Відповідь на це питання, до речі, це так!)

Протягом декількох годин або днів після вашого авто аварії, ви, швидше за все, кажуть багато людей, пов’язані зі страховою компанією. Ви завжди зобов’язані повідомляти про будь аварій на ваш страхової компанії, і ви можете вирішити, ви хочете мати справу зі страховою компанією іншої людини, а також. Коли ви зателефонуйте і повідомте про все це, ви, ймовірно, буде зв’язатися по регулятор призначений вашої претензії. Ви можете говорити з регулятором з вашої власної страхової компанії, а також регулятор для людини, який викликав аварію.

Не вдаючись у надто багато правових подробиці, досить сказати, що коли ви маєте справу з ким пов’язана з вашої власної страхової компанії, у них є численні правові обов’язки бути чесним і відвертим з вами, і мати справу з вами чесно і сумлінно. Це дуже важливо розуміти, однак, що ці ж вимоги не поширюються на проведення регулятором для людини, який викликав аварію. Цей тип регулятора може бути передано як “третя сторона” Регулятор, тому що вони представляють “третя сторона” страхової компанії, якій є страхування інші особи, що у аварії.

Обов’язки та зобов’язання третій регулятор страхового партії мати справу з вами чесно і сумлінно вкрай обмежено відповідно до закону Техасу в порівнянні з тими ж обов’язками “Перша партія” регулятор (регулятор для ваших власних страхової компанії.)

Ви будете часто виявляють, що ці треті регулятори відповідальності часто дуже доброзичливий і дуже симпатизує вашій ситуації. Вони можуть запропонувати пліч плакати і заохочувати своїх вільно говорити про факти зіткнення і травми. Часто люди не розуміють, що робота цих регуляторів, щоб знайти причини, щоб відмовити вам претензії і платити вам нічого (або як можна менше) за травми. Ці регулятори можуть претендувати на одного, але вони не є. Вони не на вашому боці, і вони працюють проти ваших інтересів.

Як особистий адвокат травми, я часто найняті клієнтів, які спочатку намагалися впоратися самі свої претензії. Зрештою, що регулятор був такий хороший і так доброзичливі, і вони обіцяли, було б справедливо! І ось, тижні або місяці потому, холодної суворої реальності настає Часто в таких ситуаціях, мій клієнт сказав чи зробив речі, щоб зробити свою роботу у відновленні відповідних ушкоджень набагато більш важким або навіть неможливим.

Мій кращий порада вам пам’ятати, що страховий регулятор для іншої сторони в зіткненні не є вашим другом, незалежно від того, скільки вони хочуть, щоб ви вірили в іншому випадку. Якщо ви потрапили в автомобільну аварію, вам найкраще це завжди проконсультуватися з юристом, який дійсно завжди буде на вашому боці.