що сталося з купівлею будинку страхування від страхових компаній

Давайте почнемо з створення одну річ дуже ясно – Банки гарні тільки для банківського сектора, і супермаркети за продуктами.

Ви повинні організувати вашу страховку через і страхової компанії й не менше. Хочете купити ваші хліб і молоко від своєї висококласної Банк-стріт? Я думаю, що ні, це просто не було б те ж саме! Хочете відкрити рахунок у банку на розі магазин? Я б не довіряв їм особисто! Застосувати цю логіку до покупки будинку страхування.

Наслідком купівлі будинку Страхування від неправильного магазину є те, що ви будете платити завищені премії для дуже середнього будівель і зміст політики, яка не буде покривати вас за все, що ви думали, що це буде. Ви також стають жертвами маркетингових вивертів і адміністративні збори.

Чому люди продовжують робити це масивне помилку? Я можу сказати вам, чому – я чую це кожен день в Homeshield Страхування – “Я нахилився з ними протягом 15 років”, я завжди використовував це супермаркет, мені подобається його там “,” було просто легше “, ну !? прокидаюся Чи можете ви дозволити собі робити ці паршиві виправдань я знаю, я не можу, і весь цей час люди – страхові виплати будуть на підйомі.

Ваші банки та супермаркети нагородження ваших лояльність справлянні плати за шанси, і сподіваючись, що ви не будете турбуватися по магазинах навколо. Перше час покупці завжди використовують виправдання, “ми не знали нічого кращого в той час”, я можу зрозуміти, що до певної міри. Коли я приніс мій перший будинок, який я був вражені наш іпотечний консультант, який сказав, що вона про все подбала ми потребували – мало я знав, агенти з нерухомості, що вона працювала на вдарила висока угоду комісії з вищою суспільством будівлі вулиці і моя політика переживає їх без розгляду, наскільки всеосяжними Я хотів, щоб моя політика була, не до згаданого £ 40,000 Зміст покриття, що мені не потрібно, але ніколи не менше заплатив протягом 4 років!

Протягом наступних кількох років моя премій підкрався і без мене помітили, тому що платежі “в комплекті” на моїй виписки з банківських рахунків, і коли я отримав свій продовжень страхування, премія була частиною дрібним шрифтом. Зрештою я зрозумів, коли справа дійшла до повторного заставний. Я був спустошений, тому що в той час, коли кожна копійка вважається, я був зірваний!

Існує, звичайно, завжди виключення з правил. Існує один, і я маю на увазі тільки одну високому березі вулиці, яка так пишається своєю політики та премії, що вона зробила його продуктів, доступних для Страхові брокери. Все інше з тих надійних банків і супермаркетів тримати свою політику і всі тарифи до себе – тому що вони зазначивши, щоб кричати о.

Я знайшли відмінний слабкий страхових брокерів, які запропонували 12 Котирування Страхування від страхових компаній для порівняння. Я порівняв премій і політики дрібним шрифтом. Ходити по магазинах навколо Страхові компанії я врятував 300 фунтів стерлінгів на рік, отримав собі набагато більш всеосяжну політику, яка охоплює все, я хотів, і отримав набагато більш реалістичною суми страхових (я насправді необхідні тільки £ 20,000 для мого утримання тоді), все в межах мого бюджету!

Єдина хороша новина про моєму першому політики було те, що іпотечний консультант заплатили величезний клин комісії з паршиві дороги політики Building Society запропонували – добре для неї! Купівля мій перший будинок поглинається велика частина мого доходу, а не легкий час фінансово, так і для тих, хто купує будинки в умовах сучасного ринку – удачі!

“Об’єднання” платежі, приховуючи премій в дрібний шрифт, і залишивши мою оновлення до останньої хвилини і зовсім недавно “Cash Back” вивертів всі розумні тактики, щоб запобігти клієнтів, що мають інформації та часу ходити по магазинах навколо.

Великий страхових компаній не роблять цього, ви б не впіймати Страховик як Цюріх, ймовірно, найбільш шанованою страхової компанії – пропонувати трюк готівкові гроші назад! Це чисто тих, хто намагається нажитися на промисловості, яка росте як ми будемо будувати більше будинків. Мої радити вам буде зв’язатися Страховий брокер з великою панелі реальних страхових компаній, що пропонують вам реальну цитату на реальному страхуванні, хороший старомодний чесні премії.