що секс краще за кермо

Оскільки Бог знає чоловіків стверджують, що вони набагато краще, ніж у жінок водіїв. Це не означає, цю заяву має нічого зробити з реальністю, хоча. Там не було ніякої дискусії навколо цієї теми, але деякі чоловіки насправді на бік жінок з цього питання. Вони зізнаються у своїх дружин і подруг за кермом більш ретельно на дорозі.

Отже, давайте проаналізуємо ситуацію і спробувати вказати на порушення правил дорожнього руху обставин і обох статей в участі. Як ви думаєте, швидше за все, в кінцевому підсумку з чудово – чоловіки чи жінки?

Щоб очистити все догори ми звернулися до цього питання, щоб незалежні експерти, які, трапляється, працівник страхової компанії.

“Чоловіки в цілому є певні манери водіння, що може привести їх до аварії на дорозі. В даний час особливо, коли підлітки виїжджаємо з ранніх 16-річного віку, молоді хлопчики намагаються зробити велике враження, а на дорозі. Вони не досить уважні. Молодим дівчатам захистити себе більше. Страхові компанії повинні бути дуже вдумливим при цитуванні серед молодих людей від 16 до 25. Вони можуть створити проблеми для всіх “-. Працівник страхової компанії говорить.

Існує база даних, що ми насправді дійсно перевіряли на дослідження. Це те, що він показав – у 2008 році привели жінок, які не мають порушень правил дорожнього руху проти тільки 64% чоловіків. Офіційні цифри також надана нам також показують, що якщо жінки виникнуть які-небудь порушення правил дорожнього руху на їх запису це тільки більше, ніж один або два, в той час як чоловіки зазвичай мають більш ніж 3.

Веб статистика робили свої власні розрахунки для AAA статистики в 2007 році. Це інформація, яку вони придумали. Фактом є те, що чоловіки мають більш високий ризик мати фатальні доходу протягом їх досвід водіння дороги. Відповідно до звітності Fatality Analysis System (FARS) і Національне обстеження Подорожі Побутові числа чоловіків, помер по дорозі значно вище, ніж у жінок – 175 094 для чоловіків проти 82,371 для жінок.

Веб статистика також повідомляє, що чоловіки, як правило, більш готові надати ризику на дорозі шляхом навмисного трюки заборонено і створення небезпечних ситуацій для інших водіїв, які беруть участь у ситуації.

Вік дійсно має значення в більшості випадків за все. Коли ви молоді – ви не хочете слухати. Ви думаєте, що знаєте краще, ніж будь-хто навколо вас. Ви хочете, щоб довести людям неправильно робити деякі речі по-своєму. Це дуже погані відносини, щоб мати при дорозі вашої поїздки. Діти у віці до 16 років, що тільки що отримав свою ліцензію більше шансів померти під час аварії на дорозі, ніж ті чоловіки, які старші 25 років. Те ж саме для жінок. Молоді дівчата, які 18-22 більше дорожньо-транспортних пригод, ніж дами старше 25 років. Вірно також і те, що більшість речей приходить з досвідом.

Існує й така думка, що чоловіки показують стільки агресії в той час як вони відповідають на дорозі. Вони виражають його безпосередньо в той час як жінки можуть виразити це побічно, якщо вони вирішать.

Важливо пам’ятати, що авто страхування є не тільки листя, які можна носити з собою у разі, якщо вам це потрібно один день. Ваше ставлення до машини набагато важливіше, ніж нічого. Там немає ніякої гарантії, що ви в кінцевому підсумку в результаті нещасного випадку, але це краще в захисті. Не думайте, що чоловіки повинні автострахування більше, ніж жінок. Обидва роблять!